X-Plane Ortofoto SK test
Ahoj, omlouvám se za OT, ale jak prosím dopadlo ortofoto pro ČR? Je někde k dispozici? Děkuji.
kikimora,
19. 09. v 08:20
orl
,
17. 09. 2025 v 23:30
kikimora
,
19. 09. 2025 v 08:20
orl
,
19. 09. 2025 v 09:44
oldboy
,
19. 09. 2025 v 09:59
orl
,
19. 09. 2025 v 10:06
oldboy
,
19. 09. 2025 v 15:08
Luděk Pokec
,
19. 09. 2025 v 10:47
orl
,
19. 09. 2025 v 11:23
Stan
,
20. 09. 2025 v 14:06
Zpět na seznam příspěvků