Problém pri spúšťaní Msfs 2020
Áno to je pravda lebo som bol pred tým vždy zvyknutý na DX11 a bral sim to tak že tá DX12 je tam len tská skúšobná beta a každý písal že DX11 je lepšia. Môže to byť ten problém? Lebo teraz mám RTX 5070Ti.
Pekane, 02. 02. v 18:28
| Pekane, 01. 02. 2026 v 22:35 |
| newor, 02. 02. 2026 v 12:18 |
| Pekane, 02. 02. 2026 v 13:52 |
| Baragin, 02. 02. 2026 v 13:04 |
| Pekane, 02. 02. 2026 v 13:56 |
| newor, 02. 02. 2026 v 14:45 |
| Pekane, 02. 02. 2026 v 18:28 |
| Pekane, 02. 02. 2026 v 19:15 |