Návrat k FSX
Ne ne moje železo je pro MSFS2024 skutečně slabé. Takže šel z disku. Śkoda peněz , to ale byla moje blbost před kterou jste mne všichni varovali. Teď tam už na vždy zůstane jenom FSX .
Czivis, 13. 02. v 07:48
| Czivis, 13. 02. 2026 v 07:48 |
| ulitej, 13. 02. 2026 v 08:25 |
| Czivis, 13. 02. 2026 v 09:29 |
| xWing, 13. 02. 2026 v 10:35 |
| Srandista2, 13. 02. 2026 v 20:19 |
| xWing, 14. 02. 2026 v 06:16 |