TOBII EYE TRACKER 5 ???
Ano, je tam nějaký limit na ten eye tracking a čím pak větší uhlopříčka, tím méně funkcí lze použít. Já to používám kombinovaně, hlavně head tracking a pohyby očí, jako takový boost - otočíš hlavu, otočí se obraz, ale když se koukáš na pravou stranu toho obrazu, otočí ti to pohled dozadu více a rychleji. Někdy to možná nemusí být potřeba, má to hodně nastavení, takže ten limit na eye tracking půjde ještě dohnat nějakým jiným nastavením. Ale zkušenosti s tím nemám, snad někdo další ano :-)
Pips, 16. 02. v 10:19
 |  | Pips, 16. 02. 2026 v 08:40 |
 |  |  |  | Pips, 16. 02. 2026 v 10:19 |