Nemozem pustit FS2024
Vsetko v poriadku Peter, ta predchadzajuca instalacia Win 11 bola zmrsena (asi mojou malickostou).
Neslo spustit ani X-Plane 12. AI mi poradila ze mam vypnut virtual machine v BIOS-e a tiez vo Win 11.
Potom uz X-Plane 12 fungovalo, ale nevedel so spustit MS FS2024. Tak som to cela poslal k certu znava to nainstaloval. Zatial pohoda.
oldboy, včera v 09:35
| oldboy, 20. 06. 2026 v 23:07 |
| xWing, 21. 06. 2026 v 09:46 |
| oldboy, 21. 06. 2026 v 10:24 |
| xWing, 21. 06. 2026 v 10:33 |
| oldboy, včera v 09:35 |