Flight Instrument Panel
Pokud máte někdo doma nevyužitý FIP, velice rád koupím, cenu respektuji. Už jen jeden mi chybí do sestavy a než jsem sta...
Nejste přihlášen
Dnes je pondělí 22. 6. 2026, svátek má Pavla
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
Diskuzní fórum
Zobrazení:
Stromy
Seznam
Témata
Vyhledávání
Nový příspěvek
Řadit dle:
Data založení tématu
Data poslední odpovědí
LKTB pro FS2004 V1.1c je venku
- Kolbiš (OK-KOL)
12. 02. 05 v 00:06
LKTB pro FS2004 V1.1c je venku
- Swordfish
12. 02. 05 v 00:14
LKTB pro FS2004 V1.1c je venku
- Borek (RTV357)
12. 02. 05 v 00:49
LKTB pro FS2004 V1.1c je venku
- Kolbiš (OK-KOL)
12. 02. 05 v 08:30
LKTB pro FS2004 V1.1c je venku
- Cesmina
12. 02. 05 v 09:02
LKTB pro FS2004 V1.1c je venku
- bumper
12. 02. 05 v 01:18
LKTB pro FS2004 V1.1c je venku
- Cesmina
12. 02. 05 v 09:00
LZIB
- Jirka Kallasch
11. 02. 05 v 23:49
Bratislava...Simulace zaplav
- Jirka Kallasch
12. 02. 05 v 09:57
Bratislava...Simulace zaplav
- Marky Parky
12. 02. 05 v 10:38
Graf. karta: NV FX5950XT vs. Radeon 9800 Pro
- OK-Milda (BHA410)
11. 02. 05 v 21:18
Graf. karta: NV FX5950XT vs. Radeon 9800 Pro
- tomfis
11. 02. 05 v 22:07
Graf. karta: NV FX5950XT vs. Radeon 9800 Pro
- OK-Milda (BHA410)
11. 02. 05 v 22:29
Graf. karta: NV FX5950XT vs. Radeon 9800 Pro - ještě jednou prosím
- OK-Milda (BHA410)
12. 02. 05 v 08:53
Graf. karta: NV FX5950XT vs. Radeon 9800 Pro - ještě jednou prosím
- Pips
13. 02. 05 v 18:11
Graf. karta: NV FX5950XT vs. Radeon 9800 Pro - ještě jednou prosím
- bumper
13. 02. 05 v 18:58
Graf. karta: NV FX5950XT vs. Radeon 9800 Pro - ještě jednou prosím
- OK-Milda (BHA410)
13. 02. 05 v 19:50
Nastavování AP
- merapi
11. 02. 05 v 21:02
Zaseklý letadlo
- Borek (RTV357)
11. 02. 05 v 20:55
Zaseklý letadlo
- Waterfight (TVS379)
12. 02. 05 v 10:39
Zaseklý letadlo
- Kolbiš (OK-KOL)
12. 02. 05 v 11:09
micro flight 3 -znate to nekdo?
- zelí
11. 02. 05 v 19:31
micro flight 3 -znate to nekdo?
- neotryx
11. 02. 05 v 20:19
micro flight 3 -znate to nekdo?
- zelí
11. 02. 05 v 21:05
micro flight 3 -znate to nekdo?
- Borek (RTV357)
11. 02. 05 v 23:21
micro flight 3 -znate to nekdo?
- zelí
12. 02. 05 v 11:49
Landing Lights effect
- Lowmick
11. 02. 05 v 19:20
Landing Lights effect
- Jaakov
11. 02. 05 v 19:23
Landing Lights effect
- tomfis
11. 02. 05 v 19:31
Landing Lights effect
- Krechi
11. 02. 05 v 19:38
Landing Lights effect
- Lowmick
11. 02. 05 v 19:38
Landing Lights effect
- tomfis
11. 02. 05 v 19:45
Landing Lights effect
- kuma
11. 02. 05 v 22:11
Wilco chystá Airbus A380 :-)
- tomfis
11. 02. 05 v 18:56
<< Začátek
< Předchozích 8
40528-40535 z 47956
Dalších 8 >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ