Flight Instrument Panel
Pokud máte někdo doma nevyužitý FIP, velice rád koupím, cenu respektuji. Už jen jeden mi chybí do sestavy a než jsem sta...
Nejste přihlášen
Dnes je pondělí 22. 6. 2026, svátek má Pavla
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
Diskuzní fórum
Zobrazení:
Stromy
Seznam
Témata
Vyhledávání
Nový příspěvek
Řadit dle:
Data založení tématu
Data poslední odpovědí
Jak se dostanu do kabiny pro pasazery PROSIM
- Žaba
08. 02. 05 v 15:41
Jak se dostanu do kabiny pro pasazery PROSIM (EDITOVANO)
- Totti10
08. 02. 05 v 16:18
Jak se dostanu do kabiny pro pasazery PROSIM (EDITOVANO)
- ph
08. 02. 05 v 16:47
Jak se dostanu do kabiny pro pasazery PROSIM (EDITOVANO)
- Totti10
08. 02. 05 v 16:56
Jak se dostanu do kabiny pro pasazery
- Balooo
08. 02. 05 v 18:34
Jak se dostanu do kabiny pro pasazery
- Štefan
08. 02. 05 v 19:37
Jak se dostanu do kabiny pro pasazery
- Žaba
08. 02. 05 v 20:21
MRAKY
- Vlavo
08. 02. 05 v 15:08
MRAKY
- cmar
08. 02. 05 v 15:19
MRAKY
- Vlavo
08. 02. 05 v 16:19
MRAKY
- JBr
08. 02. 05 v 16:25
MRAKY
- Vlavo
08. 02. 05 v 17:19
Pád FS s fototexturou
- OK-Milda (BHA410)
08. 02. 05 v 12:45
Pád FS s fototexturou
- Dalibor
08. 02. 05 v 13:41
Pád FS s fototexturou
- OK-Milda (BHA410)
08. 02. 05 v 15:16
Pád FS s fototexturou
- Dalibor
08. 02. 05 v 22:23
Pád FS s fototexturou
- Tragédie v JZD
08. 02. 05 v 22:28
Pád FS s fototexturou
- Dalibor
08. 02. 05 v 22:34
Pád FS s fototexturou
- Tragédie v JZD
08. 02. 05 v 23:19
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Marky Parky
08. 02. 05 v 23:23
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Viper
08. 02. 05 v 23:33
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Borek (RTV357)
08. 02. 05 v 23:47
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Totti10
08. 02. 05 v 23:53
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Borek (RTV357)
08. 02. 05 v 23:57
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Marky Parky
09. 02. 05 v 00:03
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Borek (RTV357)
09. 02. 05 v 00:06
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Marky Parky
09. 02. 05 v 00:17
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Totti10
09. 02. 05 v 00:10
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Marky Parky
09. 02. 05 v 00:18
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- Borek (RTV357)
09. 02. 05 v 00:37
Pád FS s fototexturou - OPRAVDOVY DUVOD PADU :D
- OK-Milda (BHA410)
09. 02. 05 v 21:06
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Kolbiš (OK-KOL)
08. 02. 05 v 09:56
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Sněhulák
08. 02. 05 v 10:06
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Kolbiš (OK-KOL)
08. 02. 05 v 10:59
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Borek (RTV357)
08. 02. 05 v 18:04
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Martas
08. 02. 05 v 18:21
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Borek (RTV357)
08. 02. 05 v 18:30
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Totti10
08. 02. 05 v 18:43
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Borek (RTV357)
08. 02. 05 v 18:51
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Martas
08. 02. 05 v 18:59
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Borek (RTV357)
08. 02. 05 v 19:22
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Marky Parky
08. 02. 05 v 19:28
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Borek (RTV357)
08. 02. 05 v 19:31
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Martas
08. 02. 05 v 20:06
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Tragédie v JZD
08. 02. 05 v 20:44
Přepínání mezi IvAp-em a FS.
- Zdenek (OK-MAD)
08. 02. 05 v 10:52
... nadhera, ze?
- Salmak
08. 02. 05 v 09:12
... nadhera, ze?
- MilanP
08. 02. 05 v 10:32
... nadhera, ze?
- Vita Zenisek
08. 02. 05 v 17:08
... nadhera, ze?
- Swordfish
08. 02. 05 v 17:47
Hledám nějaké Follow me auto.
- LuckyB
08. 02. 05 v 07:42
Hledám nějaké Follow me auto.
- Charlie
08. 02. 05 v 07:57
Hledám nějaké Follow me auto.
- LuckyB
08. 02. 05 v 08:20
Pohled z passengerů
- LuckyB
08. 02. 05 v 08:30
Pohled z passengerů
- Luděk Ch.
08. 02. 05 v 10:04
Pohled z passengerů
- LuckyB
08. 02. 05 v 10:21
Pohled z passengerů
- Zdenek (OK-MAD)
08. 02. 05 v 10:53
Pohled z passengerů
- LuckyB
08. 02. 05 v 11:01
Hledám nějaké Follow me auto.
- Eidi
08. 02. 05 v 12:14
Hledám nějaké Follow me auto.
- LuckyB
08. 02. 05 v 12:17
Hledám nějaké Follow me auto.
- AVA
08. 02. 05 v 13:20
Hledám nějaké Follow me auto.
- LuckyB
08. 02. 05 v 13:30
Hledám nějaké Follow me auto.
- Borek (RTV357)
08. 02. 05 v 18:10
Hledám nějaké Follow me auto.
- Totti10
08. 02. 05 v 18:17
Hledám nějaké Follow me auto.
- Borek (RTV357)
08. 02. 05 v 18:30
Hledám nějaké Follow me auto.
- Totti10
08. 02. 05 v 18:32
Hledám nějaké Follow me auto.
- Luděk Ch.
08. 02. 05 v 18:26
Hledám nějaké Follow me auto.
- Totti10
08. 02. 05 v 18:30
Hledám nějaké Follow me auto.
- Luděk Ch.
08. 02. 05 v 19:06
Hledám nějaké Follow me auto.
- Totti10
08. 02. 05 v 18:34
Squawkbox 3 Release Candidate je vonku
- Baobab
07. 02. 05 v 22:33
AIRBUS pro ČSA
- Laďas
07. 02. 05 v 20:31
AIRBUS pro ČSA
- skyfly
18. 02. 05 v 17:31
<< Začátek
< Předchozích 8
40568-40575 z 47956
Dalších 8 >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ