Flight Instrument Panel
Pokud máte někdo doma nevyužitý FIP, velice rád koupím, cenu respektuji. Už jen jeden mi chybí do sestavy a než jsem sta...
Nejste přihlášen
Dnes je pondělí 22. 6. 2026, svátek má Pavla
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
Kendy: příspěvky ve fóru
Re (5): CZ-SK BIG SIMBEER
- Kendy
13. 10. 2011
Re (5): LKPR už vyšla!
- Kendy
12. 10. 2011
Re (6): LKPR už vyšla!
- Kendy
12. 10. 2011
Re (3): Sbohem 13/31 :)
- Kendy
12. 10. 2011
Re (3): LKPR už vyšla!
- Kendy
12. 10. 2011
Re: Vše nejlepší k svátku jeho Létajícímu myšáctvu... :o)
- Kendy
11. 10. 2011
Re (9): fs9 gauges error unable to load aircraft...už mi z toho bolí hlava :)
- Kendy
11. 10. 2011
Re (10): Co znamena CAT II, CAT III ???
- Kendy
11. 10. 2011
Re (6): fs9 gauges error unable to load aircraft...už mi z toho bolí hlava :)
- Kendy
10. 10. 2011
Re (4): fs9 gauges error unable to load aircraft...už mi z toho bolí hlava :)
- Kendy
10. 10. 2011
Re (2): fs9 gauges error unable to load aircraft...už mi z toho bolí hlava :)
- Kendy
10. 10. 2011
Re (4): nastartování motorů u Tu-134 od SCS
- Kendy
09. 10. 2011
Re: MULTIEVENT volume 49
- Kendy
08. 10. 2011
Re (5): nastartování motorů u Tu-134 od SCS
- Kendy
08. 10. 2011
Re (3): nastartování motorů u Tu-134 od SCS
- Kendy
08. 10. 2011
Re (4): MULTIEVENT volume 49
- Kendy
08. 10. 2011
Re (10): Fspassengers
- Kendy
08. 10. 2011
Re (6): nastartování motorů u Tu-134 od SCS
- Kendy
08. 10. 2011
Re (4): Přistání letounu u dálnice D1 Debriefing....
- Kendy
08. 10. 2011
Re (8): Fspassengers
- Kendy
08. 10. 2011
Re (10): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (10): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (13): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (12): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (2): Foto z plochy :)
- Kendy
07. 10. 2011
Re (13): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re: Foto z plochy :)
- Kendy
07. 10. 2011
Re (10): neviem kde to mám vložiť
- Kendy
07. 10. 2011
Re: zlín 42
- Kendy
07. 10. 2011
Re (11): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re: Zlín Z-43 (BemoAir)
- Kendy
07. 10. 2011
Re (11): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (9): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (8): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (6): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (5): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (3): Brzdy při pojíždění
- Kendy
07. 10. 2011
Re (14): neviem kde to mám vložiť
- Kendy
05. 10. 2011
Re (12): neviem kde to mám vložiť
- Kendy
05. 10. 2011
Re (10): neviem kde to mám vložiť
- Kendy
05. 10. 2011
Re (8): AIR-CHILD Virtual Airline
- Kendy
05. 10. 2011
Re (8): AIR-CHILD Virtual Airline
- Kendy
05. 10. 2011
Re (5): neviem kde to mám vložiť
- Kendy
05. 10. 2011
Re (3): neviem kde to mám vložiť
- Kendy
05. 10. 2011
Re (6): AIR-CHILD Virtual Airline
- Kendy
05. 10. 2011
Re (4): AIR-CHILD Virtual Airline
- Kendy
05. 10. 2011
Re (3): AIR-CHILD Virtual Airline
- Kendy
05. 10. 2011
Re: AIR-CHILD Virtual Airline
- Kendy
05. 10. 2011
Re: Aero 45, tak trochu jinak :)
- Kendy
04. 10. 2011
Re (4): Seznam linek z a do LKPR v excelu?
- Kendy
04. 10. 2011
<< Začátek
< Předchozí
2151 - 2200 z 4942
Další >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ