Predám polohovateľný držiak ...
20,- Eur
Predám 1 ks polohovateľného držiaku na Joy (v balení boli dva, mne stačí jeden). Čínska výroba, ale masívna oceľ (2mm) m...
Nejste přihlášen
Dnes je pondělí 22. 6. 2026, svátek má Pavla
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
Kendy: příspěvky ve fóru
Re (4): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (15): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (13): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (7): Jak se vytahují klapky co jsou na screenu?
- Kendy
04. 09. 2011
Re (11): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (9): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (7): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (6): Debug error
- Kendy
04. 09. 2011
Re (5): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (3): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (4): Jak se vytahují klapky co jsou na screenu?
- Kendy
04. 09. 2011
Re (3): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (4): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
04. 09. 2011
Re (2): CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
03. 09. 2011
Re: CIAF pár postřehů.....OT
- Kendy
03. 09. 2011
Re: Jak se vytahují klapky co jsou na screenu?
- Kendy
03. 09. 2011
Re (5): Jak se vytahují klapky co jsou na screenu?
- Kendy
03. 09. 2011
Re (3): Hádanka
- Kendy
02. 09. 2011
Re (2): Vznik závislosti dopravních pilotů na automatizaci letu - příspěvek do debaty
- Kendy
02. 09. 2011
Re (2): CIAF 2011
- Kendy
01. 09. 2011
Re (9): Jak nahrát texturu v Gmaxu, prosba na Martina Pluhara...
- Kendy
01. 09. 2011
Re (7): Jak nahrát texturu v Gmaxu, prosba na Martina Pluhara...
- Kendy
01. 09. 2011
Re (5): Jak nahrát texturu v Gmaxu
- Kendy
01. 09. 2011
Re (2): to je zas tejden .. tentokrát naštěstí pouze lehká zranění
- Kendy
01. 09. 2011
Re (3): MiG-23, pro FS9/ FSX- aktuálně :o)
- Kendy
31. 08. 2011
Re: multievent 43 flightplan
- Kendy
31. 08. 2011
Re (5): Algy v oblacích, aneb další perákista bude Real :)
- Kendy
31. 08. 2011
Re (14): Algy v oblacích, aneb další perákista bude Real :)
- Kendy
30. 08. 2011
Re (3): Milan Lisner má narodky....
- Kendy
30. 08. 2011
Re (2): W-3A Sokol
- Kendy
30. 08. 2011
Re (10): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (6): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re: Free scenery LFBO (Toulouse)
- Kendy
30. 08. 2011
Re (4): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (2): Algy v oblacích, aneb další perákista bude Real :)
- Kendy
30. 08. 2011
LKCV Real teď
- Kendy
30. 08. 2011
Re (8): Nový objekt pro LKPR FS2004 vývoj pokračuje
- Kendy
30. 08. 2011
Re (8): Nový objekt pro LKPR FS2004 vývoj pokračuje
- Kendy
30. 08. 2011
Re (8): Nový objekt pro LKPR FS2004 vývoj pokračuje
- Kendy
30. 08. 2011
Re (6): Nový objekt pro LKPR FS2004 vývoj pokračuje
- Kendy
30. 08. 2011
Re (8): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (12): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (12): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (9): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (13): Mrkající smajlík - to: JM
- Kendy
30. 08. 2011
Re (8): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (11): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (10): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (9): Co je to VC ?
- Kendy
30. 08. 2011
Re (7): Co je to VC ?
- Kendy
29. 08. 2011
<< Začátek
< Předchozí
2401 - 2450 z 4942
Další >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ