Predám polohovateľný držiak ...
20,- Eur
Predám 1 ks polohovateľného držiaku na Joy (v balení boli dva, mne stačí jeden). Čínska výroba, ale masívna oceľ (2mm) m...
Nejste přihlášen
Dnes je pondělí 22. 6. 2026, svátek má Pavla
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
Kendy: příspěvky ve fóru
Re (5): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji?
- Kendy
07. 06. 2011
Re: L29 Sound
- Kendy
07. 06. 2011
Re (3): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji?
- Kendy
07. 06. 2011
Re (3): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji?
- Kendy
07. 06. 2011
Re (9): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji?
- Kendy
07. 06. 2011
Re (8): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji?
- Kendy
07. 06. 2011
Re (7): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji?
- Kendy
07. 06. 2011
Re (2): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji?
- Kendy
06. 06. 2011
Re: Boeing 757 Iron Maiden
- Kendy
06. 06. 2011
Letiště Praha obdrželo cenu
- Kendy
06. 06. 2011
Re (3): Multievent 32 - Za piráty z Karibiku
- Kendy
05. 06. 2011
Re (2): Eaglesoft CIRRUS SR-22 vs. realita - dotaz...
- Kendy
03. 06. 2011
Re (6): A Zase muj nový soukromy repaint na Z-226MS OK-AAP
- Kendy
02. 06. 2011
Re (8): A Zase muj nový soukromy repaint na Z-226MS OK-AAP
- Kendy
02. 06. 2011
Re (2): A319 CZAF repaint
- Kendy
01. 06. 2011
Re (5): A319 CZAF repaint
- Kendy
01. 06. 2011
Re (3): A319 CZAF repaint
- Kendy
01. 06. 2011
Re (2): Reál ulice do Xplane. Nešlo by to i do FSky???!!!
- Kendy
01. 06. 2011
Re (8): AERONOVINY SUCKS
- Kendy
01. 06. 2011
Re (6): AERONOVINY SUCKS
- Kendy
01. 06. 2011
Re: Squwkbox a komunikace
- Kendy
01. 06. 2011
Re (5): Aviatická pouť 2011 - setkání?
- Kendy
01. 06. 2011
Re (4): Aviatická pouť 2011 - setkání?
- Kendy
01. 06. 2011
Re (3): Aviatická pouť 2011 - setkání?
- Kendy
01. 06. 2011
Re (3): FS Passangers hodnosti
- Kendy
31. 05. 2011
Re: FS Passangers hodnosti
- Kendy
31. 05. 2011
Re (17): Stíhačky nad Prahou
- Kendy
31. 05. 2011
Re: Letadla z FSX do fs 2004,je to možné ?
- Kendy
31. 05. 2011
Re (15): Stíhačky nad Prahou
- Kendy
31. 05. 2011
Re (5): Multievent vol.31 ( Výjimečně Nedělní )
- Kendy
30. 05. 2011
Re (2): TORA,TODA,ASDA,LDA
- Kendy
30. 05. 2011
Re (2): Zoner Photo studio 12 za 399 českokreditů
- Kendy
30. 05. 2011
Re (4): Čáslav slezina péráku finále:)
- Kendy
28. 05. 2011
Re (3): LKPR 2004 Docking system
- Kendy
28. 05. 2011
Re (2): Čáslav slezina péráku finále:)
- Kendy
28. 05. 2011
Re (2): Čáslav již zítra aneb slezina péráku :)
- Kendy
27. 05. 2011
Re (6): Multiplayer FS2004
- Kendy
27. 05. 2011
Re (2): Čáslav již zítra aneb slezina péráku :)
- Kendy
27. 05. 2011
Re (4): Multiplayer FS2004
- Kendy
27. 05. 2011
Re (14): čeština do FS 2004 včetně ATC okna
- Kendy
27. 05. 2011
Re: 737 vs 83
- Kendy
26. 05. 2011
Re (11): čeština do FS 2004 včetně ATC okna
- Kendy
26. 05. 2011
Re (12): čeština do FS 2004 včetně ATC okna
- Kendy
26. 05. 2011
Re (9): čeština do FS 2004 včetně ATC okna
- Kendy
26. 05. 2011
Re (10): čeština do FS 2004 včetně ATC okna
- Kendy
26. 05. 2011
Re (7): čeština do FS 2004 včetně ATC okna
- Kendy
26. 05. 2011
Re (5): čeština do FS 2004 včetně ATC okna
- Kendy
26. 05. 2011
Re (4): FS9 - G3D.dll crash
- Kendy
26. 05. 2011
Re (3): FS9 - G3D.dll crash
- Kendy
26. 05. 2011
Re (2): iris f 16
- Kendy
25. 05. 2011
<< Začátek
< Předchozí
2851 - 2900 z 4942
Další >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ