FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je pondělí 22. 6. 2026, svátek má Pavla
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
Kendy: příspěvky ve fóru  

  Re (5): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji? - Kendy Zobrazit celý strom 07. 06. 2011
  Re: L29 Sound - Kendy Zobrazit celý strom 07. 06. 2011
  Re (3): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji? - Kendy Zobrazit celý strom 07. 06. 2011
  Re (3): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji? - Kendy Zobrazit celý strom 07. 06. 2011
  Re (9): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji? - Kendy Zobrazit celý strom 07. 06. 2011
  Re (8): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji? - Kendy Zobrazit celý strom 07. 06. 2011
  Re (7): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji? - Kendy Zobrazit celý strom 07. 06. 2011
  Re (2): Jaký sim v součastné době létáte nejčastěji? - Kendy Zobrazit celý strom 06. 06. 2011
  Re: Boeing 757 Iron Maiden - Kendy Zobrazit celý strom 06. 06. 2011
  Letiště Praha obdrželo cenu - Kendy Zobrazit celý strom 06. 06. 2011
  Re (3): Multievent 32 - Za piráty z Karibiku - Kendy Zobrazit celý strom 05. 06. 2011
  Re (2): Eaglesoft CIRRUS SR-22 vs. realita - dotaz... - Kendy Zobrazit celý strom 03. 06. 2011
  Re (6): A Zase muj nový soukromy repaint na Z-226MS OK-AAP - Kendy Zobrazit celý strom 02. 06. 2011
  Re (8): A Zase muj nový soukromy repaint na Z-226MS OK-AAP - Kendy Zobrazit celý strom 02. 06. 2011
  Re (2): A319 CZAF repaint - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re (5): A319 CZAF repaint - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re (3): A319 CZAF repaint - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re (2): Reál ulice do Xplane. Nešlo by to i do FSky???!!! - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re (8): AERONOVINY SUCKS - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re (6): AERONOVINY SUCKS - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re: Squwkbox a komunikace - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re (5): Aviatická pouť 2011 - setkání? - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re (4): Aviatická pouť 2011 - setkání? - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re (3): Aviatická pouť 2011 - setkání? - Kendy Zobrazit celý strom 01. 06. 2011
  Re (3): FS Passangers hodnosti - Kendy Zobrazit celý strom 31. 05. 2011
  Re: FS Passangers hodnosti - Kendy Zobrazit celý strom 31. 05. 2011
  Re (17): Stíhačky nad Prahou - Kendy Zobrazit celý strom 31. 05. 2011
  Re: Letadla z FSX do fs 2004,je to možné ? - Kendy Zobrazit celý strom 31. 05. 2011
  Re (15): Stíhačky nad Prahou - Kendy Zobrazit celý strom 31. 05. 2011
  Re (5): Multievent vol.31 ( Výjimečně Nedělní ) - Kendy Zobrazit celý strom 30. 05. 2011
  Re (2): TORA,TODA,ASDA,LDA - Kendy Zobrazit celý strom 30. 05. 2011
  Re (2): Zoner Photo studio 12 za 399 českokreditů - Kendy Zobrazit celý strom 30. 05. 2011
  Re (4): Čáslav slezina péráku finále:) - Kendy Zobrazit celý strom 28. 05. 2011
  Re (3): LKPR 2004 Docking system - Kendy Zobrazit celý strom 28. 05. 2011
  Re (2): Čáslav slezina péráku finále:) - Kendy Zobrazit celý strom 28. 05. 2011
  Re (2): Čáslav již zítra aneb slezina péráku :) - Kendy Zobrazit celý strom 27. 05. 2011
  Re (6): Multiplayer FS2004 - Kendy Zobrazit celý strom 27. 05. 2011
  Re (2): Čáslav již zítra aneb slezina péráku :) - Kendy Zobrazit celý strom 27. 05. 2011
  Re (4): Multiplayer FS2004 - Kendy Zobrazit celý strom 27. 05. 2011
  Re (14): čeština do FS 2004 včetně ATC okna - Kendy Zobrazit celý strom 27. 05. 2011
  Re: 737 vs 83 - Kendy Zobrazit celý strom 26. 05. 2011
  Re (11): čeština do FS 2004 včetně ATC okna - Kendy Zobrazit celý strom 26. 05. 2011
  Re (12): čeština do FS 2004 včetně ATC okna - Kendy Zobrazit celý strom 26. 05. 2011
  Re (9): čeština do FS 2004 včetně ATC okna - Kendy Zobrazit celý strom 26. 05. 2011
  Re (10): čeština do FS 2004 včetně ATC okna - Kendy Zobrazit celý strom 26. 05. 2011
  Re (7): čeština do FS 2004 včetně ATC okna - Kendy Zobrazit celý strom 26. 05. 2011
  Re (5): čeština do FS 2004 včetně ATC okna - Kendy Zobrazit celý strom 26. 05. 2011
  Re (4): FS9 - G3D.dll crash - Kendy Zobrazit celý strom 26. 05. 2011
  Re (3): FS9 - G3D.dll crash - Kendy Zobrazit celý strom 26. 05. 2011
  Re (2): iris f 16 - Kendy Zobrazit celý strom 25. 05. 2011

Gonzo
FS Medlánky
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2026 FlightSim.CZ