FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je pondělí 22. 6. 2026, svátek má Pavla
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
tonde: příspěvky ve fóru  

  Re (5): A je to tady - tonde Zobrazit celý strom 06. 01. 2012
  Re (2): A je to tady - tonde Zobrazit celý strom 05. 01. 2012
  Re (7): A opět den otevřených dveří na SŠLVT - ve čtvrtek 5.1.... - tonde Zobrazit celý strom 03. 01. 2012
  Re (2): Předběžný report z přistání na břicho LOT B767 - tonde Zobrazit celý strom 02. 01. 2012
  Re (4): Silvestrovská skupina Bene - Zbra - Hradec - tonde Zobrazit celý strom 02. 01. 2012
  Re (3): Silvestrovská skupina Bene - Zbra - Hradec - tonde Zobrazit celý strom 02. 01. 2012
  Re (4): Silvestrovská skupina Bene - Zbra - Hradec - tonde Zobrazit celý strom 01. 01. 2012
  Re (4): Krasny novy rok kolegove :) - tonde Zobrazit celý strom 01. 01. 2012
  Re (2): Silvestrovská skupina Bene - Zbra - Hradec - tonde Zobrazit celý strom 01. 01. 2012
  Re (2): Krasny novy rok kolegove :) - tonde Zobrazit celý strom 01. 01. 2012
  Re (4): L-39 / PF2012 - letovky Milana Simra - tonde Zobrazit celý strom 30. 12. 2011
  Re (6): Stíhačka pro FS2004 - tonde Zobrazit celý strom 29. 12. 2011
  Re (4): Stíhačka pro FS2004 - tonde Zobrazit celý strom 29. 12. 2011
  Re (7): Šéf Ryanairu - nedá se nelinkovat :D - tonde Zobrazit celý strom 29. 12. 2011
  Re (13): Šéf Ryanairu - nedá se nelinkovat :D - tonde Zobrazit celý strom 28. 12. 2011
  Re: P92 OK-BUU45 - tonde Zobrazit celý strom 28. 12. 2011
  Re (7): Šéf Ryanairu - nedá se nelinkovat :D - tonde Zobrazit celý strom 28. 12. 2011
  Re (5): Šéf Ryanairu - nedá se nelinkovat :D - tonde Zobrazit celý strom 27. 12. 2011
  Re (3): Zdrojové kodování? - tonde Zobrazit celý strom 27. 12. 2011
  Re (4): Posměváčkům Velká OMLUVA - tonde Zobrazit celý strom 27. 12. 2011
  Re (3): Šéf Ryanairu - nedá se nelinkovat :D - tonde Zobrazit celý strom 27. 12. 2011
  Šéf Ryanairu - nedá se nelinkovat :D - tonde Zobrazit celý strom 27. 12. 2011
  Re (2): ULL a zázověn PPL - je možné - tonde Zobrazit celý strom 25. 12. 2011
  Re: ULL a zázověn PPL - je možné - tonde Zobrazit celý strom 25. 12. 2011
  Re: Veselé vánoce :) - tonde Zobrazit celý strom 23. 12. 2011
  Re (2): Pérácké jízdy - tonde Zobrazit celý strom 21. 12. 2011
  Simrum Košice - first call :) - tonde Zobrazit celý strom 20. 12. 2011
  Re (3): Letiště Praha-Ruzyně na Letiště Václava Havla? - tonde Zobrazit celý strom 19. 12. 2011
  Re: Letiště Praha-Ruzyně na Letiště Václava Havla? - tonde Zobrazit celý strom 19. 12. 2011
  Re: Něco někdo pod stromek nebo až po žních? To je to oč tu běží... - tonde Zobrazit celý strom 19. 12. 2011
  Re (3): SimRum - Kosice, Presov? - tonde Zobrazit celý strom 18. 12. 2011
  Re: SimRum - Kosice, Presov? - tonde Zobrazit celý strom 17. 12. 2011
  Re (6): Velmi poučné video o L-159 - Mechanické přestavování křídla MiG23 - tonde Zobrazit celý strom 17. 12. 2011
  Re (4): Velmi poučné video o L-159 - Mechanické přestavování křídla MiG23 - tonde Zobrazit celý strom 17. 12. 2011
  Re (2): Velmi poučné video o L-159 - tonde Zobrazit celý strom 16. 12. 2011
  Re (3): Kaciřská otázka - tonde Zobrazit celý strom 16. 12. 2011
  Re: troška adrenalinu - tonde Zobrazit celý strom 16. 12. 2011
  Re (2): Velmi poučné video o L-159 - tonde Zobrazit celý strom 16. 12. 2011
  Re (4): Naučí mě někdo lítat? - tonde Zobrazit celý strom 16. 12. 2011
  Re (2): Kaciřská otázka - tonde Zobrazit celý strom 16. 12. 2011
  Re: Velmi poučné video o L-159 - tonde Zobrazit celý strom 15. 12. 2011
  Re (4): OT/MM/underground otazka :) - tonde Zobrazit celý strom 15. 12. 2011
  Re (7): supervěcička jen to mit doma..... - tonde Zobrazit celý strom 15. 12. 2011
  Re (6): supervěcička jen to mit doma..... - tonde Zobrazit celý strom 15. 12. 2011
  Re (5): supervěcička jen to mit doma..... - tonde Zobrazit celý strom 15. 12. 2011
  Re (3): supervěcička jen to mit doma..... - tonde Zobrazit celý strom 15. 12. 2011
  Re (4): supervěcička jen to mit doma..... - tonde Zobrazit celý strom 15. 12. 2011
  Re (5): SimRum - Kosice, Presov? - tonde Zobrazit celý strom 14. 12. 2011
  Re (3): SimRum - Kosice, Presov? - tonde Zobrazit celý strom 14. 12. 2011
  Re (2): Letecké pedály z pedálu od volantu - tonde Zobrazit celý strom 14. 12. 2011

Czech Virtual Air Rescue Service
FS Medlánky
MZAK
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2026 FlightSim.CZ