Flight Instrument Panel
Pokud máte někdo doma nevyužitý FIP, velice rád koupím, cenu respektuji. Už jen jeden mi chybí do sestavy a než jsem sta...
Nejste přihlášen
Dnes je středa 24. 6. 2026, svátek má Jan
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
tonde: příspěvky ve fóru
Re (4): Nouzové přistání v HK
- tonde
12. 06. 2010
Re (5): Trimováni Mig 21 F
- tonde
10. 06. 2010
Re (3): Trimováni Mig 21 F
- tonde
10. 06. 2010
Re: Nehoda pri Sobranciach
- tonde
10. 06. 2010
Re (17): Red bull air race - maazeeecc
- tonde
09. 06. 2010
Re (3): Semianální simbeer
- tonde
09. 06. 2010
Re: Semianální simbeer
- tonde
09. 06. 2010
Re (4): Jak 11 - reakcia na zrušenie toho lietajúceho (možno pomoc?)
- tonde
08. 06. 2010
Re (8): Red bull air race - maazeeecc
- tonde
08. 06. 2010
Re (4): AP 2010 pojďte se namlsat...
- tonde
07. 06. 2010
Re (3): Údržba Letadel
- tonde
06. 06. 2010
Re (3): Čmelák nad Prahou ve FL095
- tonde
06. 06. 2010
Re: Zemřel Ladislav Smoljak
- tonde
06. 06. 2010
Re: AP 2010 pojďte se namlsat...
- tonde
06. 06. 2010
Re (8): AP 2010 a potvrzení účastníci Z PERAKU
- tonde
04. 06. 2010
Re (9): Program na úpravu Screenov
- tonde
03. 06. 2010
Re (7): Program na úpravu Screenov
- tonde
03. 06. 2010
Re (5): Program na úpravu Screenov
- tonde
03. 06. 2010
MM: jeden na upršený den, když už je hnusně....
- tonde
03. 06. 2010
Re (3): Program na úpravu Screenov
- tonde
03. 06. 2010
Re: Ceny leteniek
- tonde
02. 06. 2010
Re (5): AP 2010 a potvrzení účastníci Z PERAKU
- tonde
31. 05. 2010
Re (3): AP 2010 a potvrzení účastníci Z PERAKU
- tonde
30. 05. 2010
Re: RSBN
- tonde
29. 05. 2010
Re (2): Hledam vesely clanek....
- tonde
25. 05. 2010
Re (2): Hledám veselý kalíšek....
- tonde
25. 05. 2010
Hledam vesely clanek....
- tonde
25. 05. 2010
Re (5): Dobrá stránka (možno ju všetci nepoznajú)
- tonde
23. 05. 2010
Re (3): Dobrá stránka (možno ju všetci nepoznajú)
- tonde
23. 05. 2010
Re (3): World of AI
- tonde
17. 05. 2010
Re (4): OT: Výpravka
- tonde
17. 05. 2010
Re (2): OT: Výpravka
- tonde
17. 05. 2010
Umělá inteligence aneb OT a MM nejen pro Tragéda :)
- tonde
13. 05. 2010
Re: Sacredtrails...
- tonde
04. 05. 2010
Re (6): L-29 poziční a další světla
- tonde
28. 04. 2010
Re: Všechno nejlepší k narozeninám našemu adminovi :)
- tonde
28. 04. 2010
Re: Seagle Air v konkurze
- tonde
21. 04. 2010
Re: Pojištění leteckých společností
- tonde
20. 04. 2010
Re (2): MM: PCI grafarna 128 MB
- tonde
15. 04. 2010
MM: PCI grafarna 128 MB
- tonde
15. 04. 2010
Re (3): Deklinační simbííír rwy 30
- tonde
07. 04. 2010
Re: L-39 fs2004 video od Vítka
- tonde
02. 04. 2010
Re (11): Návrat
- tonde
31. 03. 2010
Re (9): Návrat
- tonde
31. 03. 2010
Re (5): Československý Spitfire - Bude?
- tonde
23. 03. 2010
Re (6): PPL Výcvik
- tonde
16. 03. 2010
Re (4): Testování paliva ?
- tonde
03. 03. 2010
Re: OT: stavba modelu 1:72, príbeh obyčajného šialenstva :)
- tonde
03. 03. 2010
Re (2): Testování paliva ?
- tonde
03. 03. 2010
Re: Testování paliva ?
- tonde
03. 03. 2010
<< Začátek
< Předchozí
2701 - 2750 z 4430
Další >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ