Flight Instrument Panel
Pokud máte někdo doma nevyužitý FIP, velice rád koupím, cenu respektuji. Už jen jeden mi chybí do sestavy a než jsem sta...
Nejste přihlášen
Dnes je pondělí 22. 6. 2026, svátek má Pavla
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
tonde: příspěvky ve fóru
Re: Mluvení přes Teamspeak
- tonde
28. 09. 2007
Re: Re: Dalsi zahada s joyem black widow od speedlink aneb Joystick k notebooku
- tonde
21. 09. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: red devils ???
- tonde
21. 08. 2007
Re: Re: Re: ŽÁDÁM INFO OD KLADEŇÁKŮ
- tonde
06. 12. 2006
Re: Re: Minima MiG 21
- tonde
05. 12. 2006
Re: Minima MiG 21
- tonde
05. 12. 2006
Re: Airliner race video
- tonde
05. 12. 2006
Re: Mi-24 nemeth design ..... jak se nahazuje ??
- tonde
04. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blue World Air - první dojmy!!!!
- tonde
03. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Blue World Air - první dojmy!!!!
- tonde
03. 12. 2006
Re: Vánoční Simbéér ?
- tonde
03. 12. 2006
Re: Re: Re: Letisko Malacky-Kuchyna
- tonde
02. 12. 2006
Re: Váš nejdelší let?
- tonde
30. 11. 2006
Re: Re: Re: Akutni offtopic prosba
- tonde
29. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hurá na Balaton pro frčku.
- tonde
28. 11. 2006
Re: VFR Vstupné/výstupné body do CTR letísk v LZBB
- tonde
27. 11. 2006
Re: Re: Re: Opat PSS Airbus problemy - zrejme vyriesene
- tonde
26. 11. 2006
Re: Re: Re: uniformy kapitána a stewardů
- tonde
25. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Combat Jet Trainer L-39
- tonde
25. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pilotky GLD zítra....
- tonde
24. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pilotky GLD zítra....
- tonde
24. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Manual pro FS 2004
- tonde
21. 11. 2006
Re: Re: Re: DME
- tonde
19. 11. 2006
Re: "neIVAO" ve FSX :-(
- tonde
17. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosím o reakci k těmto příspěvkům - (More real than it gets??)
- tonde
17. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosím o reakci k těmto příspěvkům - (More real than it gets??)
- tonde
17. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosím o reakci k těmto příspěvkům - (More real than it gets??)
- tonde
17. 11. 2006
Re: Re: Padá net - IVAP atd..
- tonde
17. 11. 2006
Padá net - IVAP atd..
- tonde
17. 11. 2006
Re: Re: Re: OT: Letecké jedenáctero
- tonde
16. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Letiště Mošnov a nové jméno (OT)
- tonde
15. 11. 2006
Re: Z -37T
- tonde
14. 11. 2006
Re: Re: Přestavba L-200 na IFR
- tonde
12. 11. 2006
Přestavba L-200 na IFR
- tonde
12. 11. 2006
Re: Pre-Jeziske Simbííír 2006
- tonde
12. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Dneska se na Ruzyni bouralo - SAS :)
- tonde
10. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Nějakej šrot...sedačka
- tonde
09. 11. 2006
Re: Re: Re: Nějakej šrot...sedačka
- tonde
09. 11. 2006
Re: Re: Nějakej šrot...sedačka
- tonde
09. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LKKB tedko
- tonde
09. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro odreagování
- tonde
09. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro odreagování
- tonde
09. 11. 2006
Re: Pro odreagování
- tonde
08. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Nějakej šrot...
- tonde
08. 11. 2006
Re: Re: Dotaz ohledně polygonů
- tonde
08. 11. 2006
Re: Dotaz ohledně polygonů
- tonde
08. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Zná někdo hezčí letiště?
- tonde
08. 11. 2006
Re: Petice za ban pro wizardse
- tonde
07. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tabulka --- Soukromé zprávy --- vadil by presun?
- tonde
07. 11. 2006
Re: Re: Re: Odkdy jsem na IVAO pod svym emailem....neskutecna ubohost druhych !!!
- tonde
07. 11. 2006
<< Začátek
< Předchozí
3201 - 3250 z 4430
Další >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ