Flight Instrument Panel
Pokud máte někdo doma nevyužitý FIP, velice rád koupím, cenu respektuji. Už jen jeden mi chybí do sestavy a než jsem sta...
Nejste přihlášen
Dnes je pondělí 22. 6. 2026, svátek má Pavla
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
tonde: příspěvky ve fóru
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: Poradi mi nekdo s rezimem TNG pro AI???
- tonde
08. 08. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poradi mi nekdo s rezimem TNG pro AI???
- tonde
08. 08. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poradi mi nekdo s rezimem TNG pro AI???
- tonde
08. 08. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poradi mi nekdo s rezimem TNG pro AI???
- tonde
08. 08. 2006
Re: Re: MEZEK aneb Další válečník na scéně
- tonde
08. 08. 2006
Re: Re: Blíží se historický zlom, MS vydá první demo FS v historii - OT add Demo
- tonde
08. 08. 2006
Re: Re: CAPTAIN SIM
- tonde
08. 08. 2006
Re: Poradi mi nekdo s rezimem TNG pro AI???
- tonde
07. 08. 2006
Re: Re: Re: Zajímavá fotka Boeingu 747
- tonde
06. 08. 2006
Re: Video Mi-24
- tonde
06. 08. 2006
Re: Moje videjko
- tonde
05. 08. 2006
Re: Re: Re: Re: SkyEurope video č.2
- tonde
05. 08. 2006
Re: Re: Pro Zunuse :-)
- tonde
05. 08. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Zunuse :-)
- tonde
04. 08. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Pro Zunuse :-)
- tonde
04. 08. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Wow
- tonde
04. 08. 2006
Re: FS2004 terén Irák ( zase zešílel)
- tonde
02. 08. 2006
Re: Re: BHA576
- tonde
02. 08. 2006
Re: Re: Někteří ftáci jsou teda pěkní šmejdi )
- tonde
02. 08. 2006
Re: NOVA - právě teď
- tonde
02. 08. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poznáte letadlo? A náklad?
- tonde
02. 08. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Tragedie v JZD 7000 !!
- tonde
01. 08. 2006
Re: Tragedie v JZD 7000 !!
- tonde
01. 08. 2006
Re: Nový nátěr ADOS AIR na světě
- tonde
31. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ados Air propagační video - oficiální verze videa
- tonde
31. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ADOS AIR - propagační video + něco o Ados Air VA
- tonde
31. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ADOS AIR - propagační video + něco o Ados Air VA
- tonde
31. 07. 2006
Re: Létaní na dva monitory
- tonde
30. 07. 2006
Re: Re: Odyssea - Létání (lehce OT :) )
- tonde
28. 07. 2006
Re: Re: Re: Zajimavy video, jak se dostat z plaze rychle do vody.
- tonde
28. 07. 2006
Re: Re: Odyssea - Létání (lehce OT :) )
- tonde
28. 07. 2006
Odyssea - Létání (lehce OT :) )
- tonde
28. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Vzducholod nad Prahou
- tonde
28. 07. 2006
Re: Re: Re: Vzducholod nad Prahou
- tonde
28. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: K oddechu (TV)
- tonde
27. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: CS L39ZA CzAF - co se teda nosí
- tonde
27. 07. 2006
Re: Re: K oddechu (TV)
- tonde
27. 07. 2006
Re: natáčení videí !
- tonde
27. 07. 2006
Čmoudíky v Multiplayeru
- tonde
27. 07. 2006
Re: Re: Vtipky...
- tonde
24. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SkyEurope virtual landing at LKPD
- tonde
24. 07. 2006
Re: Re: Vtipky...
- tonde
23. 07. 2006
Re: Farnborough International Airshow
- tonde
23. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Vtipky...
- tonde
23. 07. 2006
Re: Vtipky...
- tonde
23. 07. 2006
Re: SkyEurope virtual landing at LKPD
- tonde
23. 07. 2006
Re: Re: FS se zblaznilo, zelena trava je modra
- tonde
23. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Airbus A-319 CJ v českých barvách
- tonde
22. 07. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: OT: Nafukovací letadlo
- tonde
21. 07. 2006
Re: Re: Re: OT: Nafukovací letadlo
- tonde
21. 07. 2006
<< Začátek
< Předchozí
3351 - 3400 z 4430
Další >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ