Brno - Medlánky doplnok
Tak zase až tak divoký to Brně naštěstí zatím není :) Mě teda bohatě stačí, že se v FS2024 občas pasou před dráhou krávy, ale kdyby to byly kozy, tak by to nebylo daleko od reálu :)
FB, 27. 12. v 21:30
Tak zase až tak divoký to Brně naštěstí zatím není :) Mě teda bohatě stačí, že se v FS2024 občas pasou před dráhou krávy, ale kdyby to byly kozy, tak by to nebylo daleko od reálu :)