Brno - Medlánky doplnok
PS: Ak aj používaš radšej fotogrametriu, myslím, že tá scenérka JE trošku lepšia ako to, čo tam tá fotogrametria vykúzli...
newor, 28. 12. v 00:35
PS: Ak aj používaš radšej fotogrametriu, myslím, že tá scenérka JE trošku lepšia ako to, čo tam tá fotogrametria vykúzli...