Platba na Marketplace
Jo, to jsem byl asi já :) mě spořitelní kartou v MSFS na storu nešlo platit.
ve steamovy verzi to (podle těch, co ho mají) funguje.
Tragédie v JRD, 13. 01. v 13:42
Jo, to jsem byl asi já :) mě spořitelní kartou v MSFS na storu nešlo platit.
ve steamovy verzi to (podle těch, co ho mají) funguje.