Platba na Marketplace
Jožko mám to skoro hotové ale ze zdravotních důvodů musím si dát pauzu.Budíky sou hotové a bude to tak ještě měsíc laborován.Jinak toho Blaníka sem našel ve 3D modelech za 2E a možná přijde nařadu
až mi bude líp.Mějte se polétavci.Jazan
jazan, 13. 01. v 19:12
| jožo, 13. 01. 2026 v 13:01 |
| xWing, 13. 01. 2026 v 13:03 |
| FB, 13. 01. 2026 v 13:15 |
| jožo, 13. 01. 2026 v 13:27 |
| Tragédie v JRD, 13. 01. 2026 v 13:42 |
| jazan, 13. 01. 2026 v 19:12 |
| jožo, 13. 01. 2026 v 20:13 |
| jožo, 14. 01. 2026 v 11:09 |