Avionik

Ahoj,

trošku zneužiju Pérák ve víře, že tady byli vždycky šikovní lidi.

Pokud byste měl někdo chuť pracovat pro Orličan jako avionik, ozvěte se mi, prosím, do SZ.

Není třeba mít vzdělání přímo jako avionik; i práce na menších HW projektech (i hobby/sim) je dostatečná kvalifikace. Důležitá je chuť dělat práci, která Tě baví, a snaha ji dělat srdcem. (https://www.orlican.aero/)

Je důležité říct, že není bezpodmínečně nutné být ve firmě na denní bázi; k jednání je také možné dojíždět do firmy jednou až dvakrát týdně a zbytek týdne pracovat z domova.

PT, 08. 06. v 16:54
PT, 08. 06. 2026 v 16:54
tonde, 10. 06. 2026 v 20:45
PT, 11. 06. 2026 v 05:28
Algy, 15. 06. 2026 v 14:45