Avionik

....z Košic je to asi hovadina, co? Ale to by mne bavilo.... dokonce i pár let praxe mám :)

tonde, 10. 06. v 20:45
PT, 08. 06. 2026 v 16:54
tonde, 10. 06. 2026 v 20:45
PT, 11. 06. 2026 v 05:28
Algy, 15. 06. 2026 v 14:45