Avionik
....z Košic je to asi hovadina, co? Ale to by mne bavilo.... dokonce i pár let praxe mám :)
tonde,
10. 06. v 20:45
PT
,
08. 06. 2026 v 16:54
tonde
,
10. 06. 2026 v 20:45
PT
,
11. 06. 2026 v 05:28
Algy
,
15. 06. 2026 v 14:45