oldboy
Karol
|
![]() |
Info
| Letanim pod FS se zabyvam uz od FS98, letal jsem take na Flight Unlimited a vsech verzich Fly.Vztah k letectvu mi zustal z cas pusobeni u letectva (Mosnov) v CSLA a pozdeji ve VVLS v Kosicich kde jsem nejake to desetileti ucil na katedre RTZ (radionavigacni a RL zabezpeceni).V reale jsem jako pilot nelital. HW: iMAC 2010 jsem presunul k manzelce. Nyni mam nove PC; Alza BattleBox GTX1080TI. Uz mohu letat i X-Plane 11 (slusne fps) a take konecne Prepar 3D v.4.4 kde se to take hejbe slusne. No a ted resp.v 2020 MS vydal FS2020 a tomu se venuji kdyz mam chut si zaletat. Uspesne jsem vynovoval sve PC na: CPU i5 12600KF, MB Asus ROG Strix Z-690A Gaming Wifi D4, 64 GB DDR4 RAM VGA: NVidia RTX 3080 12 GB Gainward, monitor 34" samsung odyssey g85sb, zdroj: Seasonic Focus GOLD 850 W. Dalsi inovace: NVidia RTX 4080 Super 16GB RAM, nova skrin Fractal North XL s Flex 2 PCIe 4.0 pro vertikalni montaz RTX 4080 Super, novy zdroj Asus ROG Thor Platinium II 1000W, CPU i7 14700KF, monitor zustava 34" Samsung Odyssey. Dalsi upgrade PC: zakladni deska Asus ROG Z890 Apex, CPU Intel Core Ultra 7 270K Plus, 48 GB DDR5 8400. Zbytek zustava. |
Obsah
| Příspěvky ve fóru | 1340 | Zobrazit > |
| Screenshoty | 103 | Zobrazit > |
| Videa | 0 | |
| Položky ke stažení | 0 | |
| Inzeráty | 0 |

