FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je středa 24. 4. 2019 Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
Felis Yak-40 problém XPlane 11 Jeden příspěvek | Celý strom
Felis Yak-40 problém XPlane 11   6. 11. 2018 / 18:47
Vačice
Zdravím ve spolek. Po delší době jsem opět nahodil Yak-40 od Felise, který je upravený, aby fungoval na XPL 11. Nicméně mám ten problém, že když připojím své Saitek X52, tak berany v letadle začnou skákat mezi neutrální pozicí a plně vpravo či vlevo. Dělá to jen tohle letadlo. Tu-154, An-24, L-410 a Zibo 737 jsou v pohodě (popravdě další jsem ani nezkoušel, nic jiného tam nelétám). Netuší někdo, kde by mohl být zakopaný pes? Zkoušel jsem se dotazovat přímo na fóru u Felise, ale zatím bez odezvy.
 

Felis Yak-40 problém XPlane 11   6. 11. 2018 / 19:14
Willhelm   
Nepomohu a to to ani radou! Ale pokud Tě to uklidní, tak Yak-40 zůstává i pro mě stejně nefunkční a to jsem to zkoušel s Glagiator II a MS SWFF2. Ale na myš to jede! Bohužel projekty od Felise, jakkoliv krásné a detailní a proti jiným érům do XP i v lecčems vymakané, nemají podporu. On to dělá pro radost a ke starým projektům se nevrací. Parshukov třeba solidně upravil jeho An-24, ale co se týče úprav Yak-40, tak zatím bohužel. Proto jsem moc dobře nenesl jak začal dělat tu B742, protože mi bylo jasné, že od této chvíle už se na Tupláka nedočkáme žádných závratných aktualizací, a to proti PT do FS2004 tam bylo dost věcí "navíc", ale třeba podpora posádky tak, aby si lidi mohli dělat i své hlášení checklistů apod. není a teď už ani nebude pokud tedy nějaký schopný programátor nevytvoří nějaký plugin.
 

Felis Yak-40 problém XPlane 11   6. 11. 2018 / 20:09
Vačice
Díky za odpověď. No, moc jsi mě nepotěšil Na druhou stranu jsem rád, že poté, co jsem ho tam bombardoval a sehnal mu zdarma licenci na RXP GNS430, tak ji tam zakomponoval a je plně funkční Vzhledem k tomu, že KLN s nejnovějším AIRACem docela blbne (údajně), tak je to asi nejlepší řešení. Hlasy osádky tam nějaké jsou a teoreticky by to šlo předabovat a udělat si svoje. Ale nemám vybavení a nesjpíš ani moc znalosti, aby to za něco stálo Ten upravený Yak vypadá funkční v pohodě, až na ten kmitající joy, takže mi nejde do hlavy, že s tím lidi nejspíš normálně létají.

Jen škoda, že se Felis nevrhl, když už, na nějaký další ruský stroj. Třeba slušnou Il-76 bych bral všema deseti. Na druhou stranu chápu, že pokud chce,aby to lidi i dost kupovali ,tka to musí být něco jako právě ten Boeing. Holt trh je trh

Tak mě napadá, co si vzpomínám z dnů NATO 2012, tak vládní verze Yak-40 měla GNS430. Neví někdo, jestli byla nějak propojená s autopilotem? Páč Yak-40 má úplně primitivního autopilota.
 

Gonzo
Czech Virtual Air Rescue Service
FS Medlánky
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2019 FlightSim.CZ