FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je sobota 9. 8. 2025, svátek má Roman Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
načasování zatáčení Jeden příspěvek | Celý strom
Re: Re: Re: načasování zatáčení   8. 7. 2007 / 19:13
Tragédie v JRD
kdyz tak sleduju tve pusobeni na foru .. tak me nenapada nic jineho, nez ti poradit.. litej litej litej .. zacni litat malym erem, zapomen na jakykoli vor ci neco podobneho. litej ale hodne. postupne se vyletas. je to jako rizeni auta. taky ti nikdo nerekne ze mas zacit zacatacet presne 125 cm od prekazky aby jsi se ji vyhnul je to o vyjezdeni, jako letani je od vyletani. na tu vzdalenost prijdes sam. neni zadna konstantni vzdalenost. zavisi to od rychlosti, od letadla, od uhlu jaky ero musi zatocit a dalsich ruznych veci.

potom, az budes vylitany, si projdi vsechny mozne materialy (i v cestine je jich dost, je to asi dva, tri dny, co ti je tu nekdo daval .. skolicka, ivao... pokud vladnes aspon trosku anglicky, tak si projdi cele learning centrum v flight simulatoru. tam se dovis docela hodne o VOR i o zataceni.

co si udelej urcite (nauci te to i zatacet) jsou jednotlive letaci lekce ve flight simulatoru.

ano, je to hloupa otazka. a neni idealni se tu na hlouposti ptat x-krat denne... zkus ted misto ptani na peraku se ponorit do letani, do studia dostupnych materialu .. a budes prekvapen.
 
VWAC
Czech Virtual Air Rescue Service
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2025 FlightSim.CZ