FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je pátek 16. 1. 2026, svátek má Ctirad Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
FS crash Jeden příspěvek | Celý strom
FS crash   14. 7. 2007 / 15:30
Priskac   
Zdravim panstvo,

mam problem s FS2004 (9.1). V poslednom case sa sparava dost "svojsky" a to tak, ze po istej dobe (nieje to presne dane) mi zmizne z hornej casti menu, a v dolnej casti sa vytvori taka ista cierna (alebo zelena) plocha ako zabera hore menu. Kedze lietam na dva monitory, a fullscreen rezim nepodporuje undock niektoreho panelu na druhy monitor, tak lietal v rezime ze mam roztiahnuty FS na jednom monitore a na druhom monitore mam undocknute niektore okna (FMC, pedestal a podobne). Nestretol sa niekto s takymto istym problemom ze by mu to po case zacalo robit? (zmizne horne menu a dole sa objavi cierne alebo zelene pole). Pripadne ma z Vas niekto podozrenie kde moze byt problem? Jo a este mala drobnost ze po tom ako urobi toto tak vacsinou nastava cierna obrazovka, pripadne samotny crash. (dnes to crashlo napriklad po 7 hodinach).

Vopred dik za rozumne odpovede.

Peto
   Seznam příspěvků  

Re: FS crash   14. 7. 2007 / 15:36
pseudoMates
Já lítal taky na dva monitory, ale v původní verzi FS9 - bez update.
U PMDG mi to žralo neskutečně FPS, byť na druhý obrazovce jsem měl overhead a FMC. u LDS už to bylo o něčem jiném. Dva monitory pak nebyly problém. U LDS teda, bo já s ničím jiným pomalu ani nelítal.
Vlastě ještě na B412 od hovercontrolu a taky v pohodě.
Ale jak říkám, neměl jsem updatevanou verzi FS9.
   Seznam příspěvků  

Re: FS crash   14. 7. 2007 / 18:41
Fabo™   
Toto sa mi párkrát tiež stalo, ale len keď som letel s FS Pax a nie je to nijak pravidelné...
   Seznam příspěvků  

Re: FS crash   14. 7. 2007 / 20:24
Cesmina
Já bych to viděl na přehřátou grafiku , ale může to bejt ouiplně něco jinýho
   Seznam příspěvků  

Re: FS crash   15. 7. 2007 / 12:15
dandee
Cau Peto,ked som mal staru bednu iba s jednym ventilatorom,a dal som do toho vykonny procesor s novymi crevami,tak mi crashala kazdu chvilu,cely system , nie iba FS.Zrejme to bolo prehrievanim vsetkeho.Nakoniec som mal vytiahnuty zdroj vonku,boky prec ale moc to nepomohlo.Nedavno som kupil velku bednu so 4 ventilatormi a ide to odvtedy bez problemov.Takze skus prehodit creva do niecoho menej tesneho s lepsim chladenim.
   Seznam příspěvků  

VWAC
Czech Virtual Air Rescue Service
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2026 FlightSim.CZ