|  | FSUPIC 7. 5. 2008 / 14:36 | |
|  | FSUIPC je jakýsi prostředník mezi jádrem FSky a jejími adony. Celá řada stavů potřebnýc např. pro správnou funkci přístrojů na palubě letadla je definováno množstvím proměnných, které někdy jsou , ale většinou nejsou běžně použitelné. Tenhle modul pak dokáže z těmi proměnnými pracovat a umožní tak fungování jinka ne zcel aběžných přístrojů nebo naopak přímý vstup z ovladačů (rozuměj Joysticků) bez ohledu na nastavení přímo v FSce. Vzhledem k tomu, že lze celu řadu nastavení nechat přímo na uživateli, je to vlastně nadmíru užitečný pomocník pro lepší fungování fsky jak směrem k uživateli tak i směrem k tvůrcům adonů. Tak to pro jednoduchost.
Jinak existují dvě verze - placená a free. Ta zadarmo je oproti placené dost očesána a vlastně je to především jen prostředek pro některé adony. Ta placená pak umožňuje uživateli měnit obrazně řečeno 1000 a jednu věc v Fsce.
Pokud vládneš trochu anglinou, tak víc se dovíš zde: http://www.schiratti.com/dowson.html
A pokud ti jde o to, zda to k něčemu budeš potřebovat nezbytně, tak vlastně ani ne a pokud to bude vyžadovat nějaký adon, tak si ho zpravidla sám nainstaluje.
|
| |
 | FSUPIC - Mak158474  | 07. 05. 08 v 14:18 |
|
 |  | FSUPIC - OK-Milda (BHA410)  | 07. 05. 08 v 14:36 |
|
 |  | FSUPIC - donCarlos  | 07. 05. 08 v 14:38 |
|
 |  |  | FSUPIC - napis (SVK007)  | 07. 05. 08 v 15:53 |
|
 |  |  |  | FSUPIC - MzM  | 09. 05. 08 v 09:02 |
|
|