FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je čtvrtek 15. 1. 2026, svátek má Alice Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
berany, pedály, konzole s čudlíky na e-bay Jeden příspěvek | Celý strom
berany, pedály, konzole s čudlíky na e-bay   10. 8. 2008 / 23:17
kuma   
právě teď na e-bay:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250277448517
přiznám se, že jsem měkkej, nemám těch 10.000,- Kč, kam to asi nastoupá. Ale jinak je to zajímavý - a rozhodně lepší kvalita, než Saiek nebo CH...
líbí se mi ty kroutítka na gyro a na vejškoměr. Jestli někdo máte volnejch 10 k, jděte do toho
   Seznam příspěvků  

berany, pedály, konzole s čudlíky na e-bay   10. 8. 2008 / 23:19
pilot_master   
Je to dobrý ale za 651 dolarov sa mozem na to vys.at Da sa aj lacnejsie kupit. A je tam ships to United States takze do europy to nedostanete
   Seznam příspěvků  

berany, pedály, konzole s čudlíky na e-bay   10. 8. 2008 / 23:20
kuma   
Taky jsem nepřihodil, ale líbí se mi to
   Seznam příspěvků  

berany, pedály, konzole s čudlíky na e-bay   13. 8. 2008 / 10:41
kuma   
Tak ve finále přes 700 USD....
Uvažuju, jestli to za takovouhle konzoli je moc, nebo rozumná cena (komplet CH-pro v součtu kolem 10.000 Kč, komplet Saiteku taky hodí dohromady nejméně 5-6.000,-... z tohoto pohledu se takováhle krabice is pedály za 10.000,- nejeví zas tak drahá (kdyby se zas někdy něco objevilo). Jsou to vlastně jen 2 hodiny letu na cessně... Co vy na to?
   Seznam příspěvků  

berany, pedály, konzole s čudlíky na e-bay   13. 8. 2008 / 10:46
Tragédie v JRD
podle meho vyhozene penize ...
   Seznam příspěvků  

berany, pedály, konzole s čudlíky na e-bay   13. 8. 2008 / 10:54
skyfly
ja uz som na ebay alebo aukro.cz videl rozne veci, ale este nikdy som nenasiel nieco co by vo finale stalo za to kupit ( po spocitani vsetkych nakladov atd...)
stale pocuvam rozpravky od znamych ako nakupili skvele na podobnych strankach, ale ja na tom zatial nic extra nevidim
ak sa mylim tak ma opravte
   Seznam příspěvků  

berany, pedály, konzole s čudlíky na e-bay   13. 8. 2008 / 13:19
rtopinka
Podle mne je to dobrá cena. Kvalita a pocit ze sil řízení nejspíše výrazně lepší, nežli z velkých sériovek CH products, či Saitek. Síly napodobující ty v reálném letounu v závoslosti na jeho konfiguraci tam ale těžkou mohou být, to jsou úplně jiné řády a ani bych je tady nehledal. Podstatnější ale pro reálné létáni jsou návyky na to, že existují pedály a berany např. pro Cessna a to splní i CH i Saitek i když síly tam budou mimo. Já myslím, že je dobrá vlastnost se umět občas rozmazlit nákupem takového HW, přece jde o radost.
   Seznam příspěvků  

berany, pedály, konzole s čudlíky na e-bay   13. 8. 2008 / 22:46
kuma   
Dík všem za názory. Cejtim to stejně jako rtopinka.

Já patřím k těm, co chtěj mít věci po ruce po hmatu, ne bloudit někde myší a představovat si, že hejbu knyplem (to už asi z mých dřívějších příspěvků bylo jasné). ze všeho nejvíc se mi líbí táhlaplynu a směsi a ty kroutítka k budíkum - dovedu si předtsvit, že kroutím kolečkem na panelu a koukám na displej,kde je budík zobvrazený - přijde mi to docela blízko reálu. A tak se mi tahle konzole moc líbí, i když na ni nemám prašule. Kdybych se v budoucnu k něčemu takovýmu dostal, napíšu jaký to je.

Pokud jde o e-bay, velice záleží na tom, jak vysoko jsi schopen přihazovat, jak si to spočteš dopředu - a musíš umět včas zastavit. Pak je pravděpodobnost, že proděláš malá.

   Seznam příspěvků  

berany a pedály CH-PRO na e-bay   13. 8. 2008 / 22:54
kuma   
a ještě jenom malá kalkulace k tomu, jestli se vyplatí nakupovat z e-bay. Zkuste juknout na:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CH-PRODUCTS-FLIGHT-SIM-YOKE-PRO-PEDALS-USB-NEW_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ90974QQihZ014QQitemZ330259859237QQrdZ1QQsspagenameZWDVW

tenhle nabízí nové USB berany spolu s pedály CH-PRO za 185.- USD a poštovné s pojištěním je dalších 98 USD. Při současném kursu dolaru to máte doma do 10dnů za 4.400,- Kč. Myslím, že za tuhle cenu to u nás sehnat nejde (obojí dohromady).
   Seznam příspěvků  

Gonzo
Czech Virtual Air Rescue Service
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2026 FlightSim.CZ