Cell 421-113 Krnov - a okolí NA SPADNUTI !!, poraďte plz mi s....28. 2. 2004 / 21:27
Sněhulák (platan)
95% - vše téměř dokončeno včetně letiště LKKR
Žádám o rady a náměty:
- použil sem texturu pole 037. Ta však obsahuje autogen (třeba panelak uprostřed pole .-). Jde nějak odstranit (za řešení nepovažuji exclusion třeba v FSCreatoru...)
- co se špatně generovanými sloupy elektrického vedení kolem cest... (je řešením vydat beta verzi a čekat na nový ground..?)
- mám vydat verzi 1.0. (možna zítra..?) a pak až budou hotovy okolni celly (návaznosti ...) + třeba nějaké updaty samotného cellu další verzi 1.1. atd... nebo to mam nechat vše na jednou (otázka 2-3-4 týdnů..?)
ad pole - muzes modifikovat ten .agn soubor ( napis mi kvuli detailum jak to udelat pro FS2004 - 2002kovym anotatorem bys prisel o cast dat ) a pak ho distribuovat s tim ze si kazdy nahraje do WORLD/TEXTURE tebou upraveny realistictejsi.
ad sloupy - vydej betu a pockej az Christian vyda novy Ground
ad verze, klidne vydavej postupne, jen to rozume cisluj...