FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je úterý 5. 8. 2025, svátek má Kristián Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
Kto pracuje na SLOVENSKOM VFR Projekte ? Jeden příspěvek | Celý strom
Re: Kto pracuje na SLOVENSKOM VFR Projekte ?   8. 3. 2004 / 08:22
palander
Cell 422-118 ( nitra) je na 80 %. Chvilu som zdrzal s Ortofoto(Nitra) ale to bude asi na dlhsiu pracu. Mozno pustim to von aj verziu bez ortofotomapy. Kedze Nitra je dost velke mesto, tazko sa definuje v grounde len za pomoci default textur. Po troche experimentovania z ortofoto-texturami, som nakoniec vytvoril trochu iny sposob vytvorenia mesta.
Vytvoril som 4 nove textury:
- rodinne domy
- sidlisko
- historicke centrum
- priemysel
V Grounde som podla mapy rozdelil mesto pozdlz ulic na jednotlive mestske casti a pri texturovani som pouzil moznost (other texture) aby som nenarusil system textur ktore su pouzite v inych ostatnych Cell VFR od inych tvorcov. Zajtra sem mozno hodim nejake screenshots na posudenie. Ak sa bude pacit, textury zverejnim na www.palander.szm.sk
Momentalne som opät pripravil nove letne textury pre polia. Tentokrat to uz nieje upgrade M. Lisnerovych textur ale vytvorene z ortofota. Su na nich zatial najvacsie plochy poli ake sa daju na 256x256 pixlov zobrazit. V priebuhu tyzdna vsetko hodim na web.
   Seznam příspěvků  
VWAC
MZAK
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2025 FlightSim.CZ