FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je sobota 27. 9. 2025, svátek má Jonáš Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
PRG - JFK od června přímo s Deltou Jeden příspěvek | Celý strom
PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 15:33
Venousek
http://ekonomika.idnes.cz/delta-zacne-letat-do-prahy-i-z-new-yorku-d9v-/ekoakcie.asp?c=A081112_152245_ekoakcie_pin

Hurá, víc možností pro kombinaci LKPR a LDS 767 v FS...
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 15:37
Tragédie v JRD
tka t omuze csa rovnou zabalit...nebo ze by csa ten jeden pouzitelnej airbus zacala posilat na tu floridu, o ktery se spekuluje? .)
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 18:42
Atarian   
Proc ne? Ted tam bude chtit hodne cechu litat, uzivat si sve nove nabyte nemovitosti
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 19:12
donCarlos
Oba dva (vlastně tři, na Waldu Matušku nesmíme zapomínat)
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 19:16
Koprik
...ti tam ale nepoleti "parnikem", abych pouzil CSA slovniku))
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 19:24
Filip Ivaška
Prosim vas akym lietadlom lietala CSA do ameriky? Nic vylozene na dialky v ich folotile nevidim, jedine zeby a321. Mam pravdu?
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 19:26
Koprik
Pouzivaji Airbus A310, jinak "parnik", detaily a trip reporty hledej na www.planes.cz, nebo na www.airways.cz
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 19:33
Filip Ivaška
Fuha som myslel ze pouzivaju cosi novsie
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 19:38
Koprik
B767 Delty asi nebude o nic novejsi, zakladni problem je, ze A310 neni primarne urcen na dalkove trate!Cesky receno, je to takova dalkovka - nouzovka, spis se hodi na dlouhe stredni trate.Zatimco B767 je cistokrevne dalkove letadlo, i kdyz treba trochu olitane.Ale 20 let neni u letadla zadna tragedie (ani z JZD)), pokud jej nevlastnili a neudrzovali podivne spolecnosti v podivnych zemich!
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 19:42
Tragédie v JRD
dovolim si s tebou nesouhlasit .. a310 JE dalkove letadlo.
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 19:56
sobieski
http://www.airways.cz/zpravy/zprava.asp?id=1555
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 20:10
Tragédie v JRD
a?
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 20:04
Koprik
Asi je, ale vsichni odbornici mi rekli, ze se na ty dalkovky moc nehodi.Tak bud to nejsou odbornici, nebo udelali soudruzi (tentokrat francouzsti) nejakou chybu....Jako hlavni problem zminili, ze zatimco jine masiny krome cestaku a paliva uvezou i cargo, na kterem se da slusne vydelat, tak A310 nalozi jen ty cestaky a s bidou palivo a tim jsou malo rentabilni, respektive nejsou vubec (i kdyz litaji plne).
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 20:11
Tragédie v JRD
no .. ono .. co je to dalkova trat... ona i o hodinu kratsi trat uz je dalkovka. a tam by nabralo i to kargo.

jenom proto, ze csa jsou matlalove a jeste se toho nezbavily a honi to pres ocean na hranici doletu, to neznamena, ze to neni dalkovy letadlo.
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   13. 11. 2008 / 13:19
pseudoMates
Asi takhle.. Samosebou, že by ty A310 byly asi vhodnější na lety do 5-ti hodin letu. Resp. na vhodnější destinace.. IMHO Cairo, Beirut, Tel Aviv, Moskva atd., tam by se jejich služeb dalo asi víc využít..
Je to z jednoho "prostého" důvodu.. Na evropských a blízkovýchodních letech je max. 23kgs/osobu. Zatímco na transatlantických letech je to max. 2kusy bagáže/osobu a s hmotností max. 64kgs. Čili obsazenost cargoprostorů je de facto trojnásobná. Tedy na samotné cargo tam opravdu moc místa/váhy nezbyde.
Nehledě na fakt, že na mnou zmíněné linky se pochopitelné nespotřebuje 100tun paliva na oba směry letu, jako je tomu např. u New Yorku/Toronta/Montrealu.
Abych to tedy shrnul. Nasazení těchto strojů na takové linky (KJFK, KEWR, CYYZ, CYUL) je čistě z prestižních důvodů a jejich nerentabilita je přímo úměrná faktu o bagáži, který jsem zmínil. S cenou jakýchsi "navazujících letů" to jaksi nemá jak souviset.
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   13. 11. 2008 / 13:38
Atarian   
mmmch
 

PRG - JFK od června přímo s Deltou   12. 11. 2008 / 20:12
Atarian   
To ze jsou lety do USA a Kanady pro CSA nerentabilni i kdyz jsou plny je znama vec ale souvisi to s cenou navazujicich letu a ne s Cargem...
 

VWAC
FS Medlánky
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2025 FlightSim.CZ