|  |  | Real Environment Professional - pomoc při odinstalaci + záloha FS Pax 19. 4. 2010 / 09:24 | |
|  | Zdravím pánové,
rád bych se zeptal někoho, kdo má s REP zkušenosti, jak se toho dá "zbavit"? Jelikož jsem měl asi zatmění mysli, vytvořil jsem si dvakrát zálohu původních souborů. Když se mě to podruhé zeptalo, zda chci přepsat již vytvořenou zálohu, dal jsem ano (do této chvíle nedokážu pochopit, proč jsem to udělal). To mělo za následek přepis původních souborů, co jsem v záloze měl, jinými slovy jsem zálohované soubory přepsal soubory z REP). Snažil jsem se REPu tedy zbavit tak, že jsem nainstaloval původní soubory z instalačního CD, ale asi to nepomohlo, jelikož mi např. při letu v hladině dokáže FSka ukázat při velké oblačnosti klidně i 9 - 11 stálých FPS (nekolísá to, krásně drží, ale vypadá to při pohledu ve VC spíš jako slideshow, než letecký simulátor - ale ta "peřina" je luxusní). Jedná se o FS2004, detaily jsou na maximum.
Už jsem pomalu tak zoufalý, že uvažuju o reinstalu FSky. V případě, že by k tomuto mělo dojít, potom bych chtěl poprosit někoho, kdo si zálohoval soubory z FS Pax. V návodu není žádná možnost exportu popsána, je zde pouze ve složce v readme napsáno, že ten a ten soubor si můžete archivovat pro budoucí použití atd. Jenže když jsem toto udělal poprvé, tak mi sice ukázal nálet a bodové ohodnocení jednotlivých letů, ale detaily už ne.
Díky všem za rady 
|
| |
|
 |  |  | Real Environment Professional - pomoc při odinstalaci + záloha FS Pax 20. 4. 2010 / 09:04 | |
|  | Se zalohou fspax bych ti pomohl dnes nebo zitra vecer (mame ted v praci sileny frmol, tak nevim jak se dostanu domu), z hlavy to nevim, ale doma se mi staci podivat na slozky co si zalohuji.
Ale jeste predtim bych byt tebou neztracel hlavu -> ten problem s REXem mi nejak nesedi. To snizeni fps nastalo az po tom sachovani s texturami, nebo jiz po instalaci REXu ? Koukal jsem na tvoji sestavu, s vykonem bys problem mit nemel, i kdyz hodne zalezi na nastaveni. Ja si FS9 musel trochu doladit a dokonce i neco malo snizit, konkretne dohlednost a prave mraky. Naopak mi to vyhovuje, dohlednost v FSX mi prisla prehnana, a v FS9 ciste na max. nastaveni zase odhalovala konec generovaneho povrchu krajiny na obzoru. A na moji sestave kdyz jsem to mel vsechno na max. tak mi zacaly fps kolisat pod 30fps, tak jsem to trochu stahnul (o neco hustotu mraku, uplne jsem vyradil 2D mraky, dohlednost ... plus pod FL100 klasicke omezeni pomoci REXu dle METARu.) Detaily klidne taky zaslu.
Zakladni otazkou ale je kdy ti ty fps takhle spadly ? Sestavy mame hodne podobne, ja mam jen o radu vyssi GK a mirne pretaktovany procesor, a hlavne stejny OS. A mam empiricky overeno ze FS9 kdyz se spusti na 64bit W7 v rezimu kompatibility, tak ji zacnou padat fps v prubehu casu. Bezny 2-hodinovy let zacinal na 80fps a koncil na cca. 10fps. Tak jestli to nahodou nemohlo byt tim ? Od te doby co spoustim FS9 jen se zakazem kompozice plochy tak nemam jediny problem, nemel jsem jediny crash, a na prvni pohled to od FSX nepoznam (tedy od FSX nastavene tak aby bezela aspon na 20fps s addonem dopravaku), GEPro v kombinaci s rozsirenym okruhem detailnich textur dela sve. |
| |
|
|