FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je sobota 9. 8. 2025, svátek má Roman Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
Wilco CRJ-200 engine shutdown problem Jeden příspěvek | Celý strom
Wilco CRJ-200 engine shutdown problem   11. 11. 2010 / 08:23
leonell
Našel jsem, že poté, co motor běží v IDLE režimu se na páce tahu (throttle) stiskne pravé tlačítko myši, to samo páku posune do polohy CUTOFF a motor se zastaví.

Nemám, nezkoušel jsem.

V reálu se to dělá právě touto pákou, předpokládám že tam je velmi výrazná zarážka či "zub" proti riziku nechtěného vypnutí (nebo to má kontrolu kdy je možné to vypnout ).

Druhá možnost v reálu je stiskem tlačítka ENGINE FIRE. Radši jsem to dohledal aby sis nezničil motor - i když po té naftě asi moc v pohodě nebude Skutečně se to tím dá legálně vypnout (není to jen "krizovka"), protože to uzavře palivo, hydrauliku a bleeds ventily, odpojí generátor a aktivuje (připraví, nikoliv spustí) hasicí systém motoru. Ten se pak asi musí nějak deaktivovat nebo se možná deaktivuje vypnutím letadla, to už nevím. Ona je otázka zda to simulujou.

   Seznam příspěvků  
Gonzo
MZAK
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2025 FlightSim.CZ