FlightSim.CZ   Reklama  
1st Czech IVAO Fly-In
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je úterý 23. 9. 2025, svátek má Berta Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
Nhancer error Jeden příspěvek | Celý strom
Nhancer error   3. 1. 2011 / 19:52
boeingpilot
Zdravím, hledal sem řešení, ale zatím sem nikde nic nenašel. Proto sem Vás chtěl poprosit o radu. Když spustím Nhancer (verze 2.5.9.) vyhodí mi to chybovou hlášku ,,THE NVAPI REPORTED NO ATTACHED NVIDIA DISPLAYS IN THE SYSTEM,, což znamená, že nemám žádne zařízení Nvidia připojené, přitom grafiku mám Nvidia Geforce GT325M. přikládám i foto problému. Předem díky moc za odpovědi.
29234 B / 600 x 337 / ERROR.jpg
   Seznam příspěvků  

Nhancer error   3. 1. 2011 / 20:06
Pan Letadlo   
Bo je vypnutá, protože jede ta intelácká v procesoru.
   Seznam příspěvků  

Nhancer error   3. 1. 2011 / 20:07
boeingpilot
a jde s tím něco udělat?
   Seznam příspěvků  

Nhancer error   3. 1. 2011 / 20:15
Pan Letadlo   
S tím ti bude muset poradit někdo, kdo notebook má (s Intel HD graphics samo) a používá nhancer. Mě by napadlo akorát "zahřát" grafiku ať se to přepne a pak spustit nhancer. Tzn spustit třeba furmark, nhancer a pak zas vypnout (furmark).
   Seznam příspěvků  

Nhancer error   3. 1. 2011 / 20:50
boeingpilot
vyzkouším, a dám vědět. A jestli můžu poprosit majitele notebooku s Intel HD graphics, kteří používají Nhancer, jestli nemají nějakou radu, jak toto obejít, nebo vyřešit.
   Seznam příspěvků  

Nhancer error   3. 1. 2011 / 23:25
Teflon_490   
Mel sem za to, ze tady tyhle novy hracicky budou mit neco jako manualni prepinani, ne? To je pak kram docela...
   Seznam příspěvků  

Gonzo
MZAK
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2025 FlightSim.CZ