FlightSim.CZ   Reklama  
CVARS - zrychlí vám tep...
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je pátek 8. 12. 2023, svátek má Květoslava Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
X-Plane 10 custom scenery Jeden příspěvek | Celý strom
X-Plane 10 custom scenery   15. 12. 2016 / 12:17
JirkaK
Mě ortho dělalo v XPL 10 na 1080 (o 980 ani nemluvě) taky problém, bylo to těma knihovnama na objekty jako baráky atp v kombinaci s velkým field of view.Širší výhled, radikální dopad na výkon.

Rešení ořezat objekty v nastavení do krve nebo odebrat všechny ty objektové knihovny a de facto vyhodit autogen, což vytvoří zhruba stejný "vizuální zážitek". Bylo to krásně viditelné když jsem měl čtverec ortha s autogenem a letěl jsem na jeho hranici... pohled na stranu pouze s ortho a FPS žalostné slideshow, pohled na druhou s HDMesh, FPS ucházející a takové které bych očekával.

Finále bylo že HDMesh je kompromis mezi vzhledem a výkonem, alespoň pro ČR a obecně evropu, pro US, kde těch OSM dat je málo a nejsou pro to ani tak zběsilé knihovný objektů to negeneruje tak hustý autogen aby se to projevilo.

Výhoda je že když ti to nedává kvůli autogenu, grafika je téměř v idle, takže můžeš navýšit v klidu rozlišení nebo zapnout vše co souvisí s grafickým výkonem, když jsem měl vypnutý AA FPS byly identické s tím když jsem dal 8xAA a to jen tak někdo neumí
 
Gonzo
VWAC
MZAK
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2023 FlightSim.CZ