FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je středa 5. 8. 2020, svátek má Kristián Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
Obrázky z létání a něco o mě. Jeden příspěvek | Celý strom
Obrázky z létání a něco o mě.   3. 12. 2019 / 13:11
Borja
Ahoj kolegové letci.
Co se týká mých obrázků z mého létání,tak bych chtěl nejprve poděkovat těm,co kladně ohodnotili moje vložené obrázky a že chápou to,že i ve vyšším věku se dá něco takového dělat se zápalem .Já mám velmi rád létání jako takové,a nedělám rozdíl mezi tím,zda létám na simech s UL letadlem nebo s proudovými vojenskými i civilními letadly.
Prostě rád si zalétám,toť vše.Nemusím se stresovat na Ivao,nebo Vatsim.Létám si sám pro sebe.Někteří mě v tomto chápou,další mi trochu vyčítají,že se nezapojím s nimi do společného létání.
Trochu jsem odbočil.Já si obrázky z létání upravuji sám a to v Paint.Net a Gimpu. Létám na velkoplošné televizní obrazovce a zde pořizuji též snímky z letů.Takže nemám tolik pixelů na cm,(jako vy na menších monitorech)aby byly moje fotky úplně ostré a čisté,ale snažím se aby byly co nejlepší.Chci sem na Flight Sim přidávat postupně další fotky a zároveň bych vás chtěl požádat o to,aby jste je hodnotili objektivně a s tolerancí a udávali hodnocení pokud možno srozumitelně,a ne např.jak mi moji jednu fotku ohodnotil jeden kolega popisem - "To je děs".beru to,že se mu třeba fotka nelíbí,ale chtěl bych,aby mi tedy zárověň k fotce i napsal,proč se mu tedy nelíbí.Ohodnocení fotky slovy tohoto typu prostě neuznávám.
Mám cca 500 screenshotů ze svého létání a to od počátku kdy jsem začal před mnoha lety létat na simu Flight Gear a potom na Microsoft Flight (Havaj),FS2004.FSX-Deluxe a nyní létám na simu P3D v.1.4,který mi zhruba před 2 roky nainstaloval kolega z VAEČR.Létám též ještě na dvou bojových simech - IL-2 Šturmovik 1946 a na Wings of Prey.
Přidal jsem zde na Flight Sim i pár videí (11) z mého létání na FSX a P3D z mé Videotéky.Kdo máte zájem,můžete se na ně podívat.Nenahrával jsem žádné extra videa,no a ten trochu neostrý obraz a občasné pocukávání obrazu není na mých originálech,(ty mám v pořádku a krásně ostré),ale objevilo se až po zpracování na Youtube. Tak vás prosím,moc mě nepomlouvejte za tu kvalitu,a za další nedostatky,co ve videu objevíte.)
Děkuji. Letu zdar! Borja.
 
VWAC
MZAK
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2020 FlightSim.CZ