FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je sobota 20. 12. 2025, svátek má Dagmar Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
jak prepnout kameru za kridla? Jeden příspěvek | Celý strom
jak prepnout kameru za kridla?   26. 2. 2006 / 19:40
killer
Muzete me prosim pomoct rict jak se prepina kamera za kridla?
   Seznam příspěvků  

Re: jak prepnout kameru za kridla?   26. 2. 2006 / 19:44
Brácha
http://www.flightsim.cz/forum_prispevek.php?id=93449&lan=0
   Seznam příspěvků  

Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   26. 2. 2006 / 19:46
killer
no jako zezadu kridel
   Seznam příspěvků  

Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   26. 2. 2006 / 19:48
Viper
Active Cameru už jsem vyhodil. Neskutečně zabugovaná věc. Od té doby už mi taky nepadá FS-ka.
Co takhle Igfly Walk & Follow

www.igfly.com
   Seznam příspěvků  

Re: Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   26. 2. 2006 / 19:52
killer
dik kde se to da vzit?
   Seznam příspěvků  

Re: Re: Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   27. 2. 2006 / 11:35
Viper
Já myslel že je to v tom předchozím příspěvku napsané dost jasně, ale asi nebylo. Takže ještě jednou:

www.igfly.com
   Seznam příspěvků  

Re: Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   26. 2. 2006 / 21:20
OK-Milda (BHA410)   
Si dovolím nesouhlasit. AC používám nějaký ten pátek, a ještě mi FSka nepadla. To že tobě padá, může být v tvém HW resp. jeho ovladačích nebo v 100+1 další věci (jen se třeba prostě s něčím nesnese). Rozhodně bych ale netvrdil, že je neskutečně zabugovaná.
   Seznam příspěvků  

Re: Re: Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   27. 2. 2006 / 11:33
Viper
Tvrdím to na základě zkušeností jiných lidí (viz. třeba fórum na Avsimu), na základě množství rad, jak se vyvarovat různých nestandartních situací přímo na stránce AC a nakonec i podle zkušeností vlastních.
Ty s ní asi nemáš problém, ale u mě pravidelně způsobovala pád FS-ky s hláškou util.dll. Ani patche nepomohly. Ani reinstall nepomohl. Akorát to padalo vždy trochu jiným způsobem.
S Walk&Follow nemám nejmenší problém. Hlavně AC je dělaná spíše na interní pohledy. W&F spíše na externí.
   Seznam příspěvků  

Re: Re: Re: Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   27. 2. 2006 / 11:55
OK-Milda (BHA410)   
No, vidím, že jsem asi šťastný člověk. Jinak mám AC hlavni kvůli pohledu z VC kokpitu a procházení kolem letadla mě tak ani moc nebere (... když si stejně nemůžu čutnout do podvozku, jestli mám správný tlak v pneumatikách ).
   Seznam příspěvků  

Re: Re: Re: Re: Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   27. 2. 2006 / 12:14
bumper   
Ty jses houby virtual clovece, vylezu z letadla, obejdu ho, hmm, hmmm, kopnu do nohy od stolu ( nejlepe bosou nohou ) ... krapet prehusteny .. poznas podle ukopnuteho palce ... no a letis
   Seznam příspěvků  

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   27. 2. 2006 / 16:24
OK-Milda (BHA410)   
Jak často kupuješ stůl? ... dál bych to raději být tebou rozváděl spíš na http://backora.ic.cz , kam tuto debatu tímto přesunuji.
   Seznam příspěvků  

Re: Re: Re: jak prepnout kameru za kridla?   1. 3. 2006 / 21:43
Jennik   
S tim prilis nesouhlasim. S ACamerou je potiz, kdyz nemas dobrou verzi... Pro bezproblemovy chod FS 9.1 je potreba update na verzi 2, azi jim trosku majkrosoft zamotal hlavu

Dale ma spoustu opravdu uzitecnych funkci. Nejvice jsem vdecny za moznost ulozeni urcitych pohledu z kokpitu pod klavesove zkratky, jakasi obdoba 2d view do stran. jenze tady je mozne si pro konketni typ letadla ulozit az deset pohledu i s ruznym umistenim hlavy a ruznym uhlesm zaberu.

Ja to mivam klasicky takto:
1. pohled - upraveny pohled dopredu (u vrtulniku casto koukam trosku vic do zeme nez je deafault)
2. pohled - pohled z okenka napravo (hlava soupnuta do strany k oknu, pohled s sirsim uhlem zaberu)
3.pohled - totez jako 2 ale vlevo
4. pohled - nazoomovano na pristrojovku, pekne kolmo na budiky.
5.-8. - pohledy potrebne pro specificke ukony (nahazovani Mi-17 z virtualniho kokpitu)
9.-10. - pozice uvnitr letadla, pohledy z okenka apod.

Mezi jednotlivy podhledy kamera rychle ale take plynule prejizdi, takze neztratis orientaci jako pri zmatenem otaceni klobouckem, nebo pri rychlem prepinani ve 2D

Podle me je AC2004 v2 povinnosti pro kazdeho VFR letce. Pro IeFeRaky / bulikare celkem zbytecna - AZ NA UZASNOU FICURU (pro starsi obcany: feature - moznost) a tou je APROACH VIEW. Kamera se pri pristavani v urcite vysce letadla nad zemi automaticky umisti na predokladane misto dotyku s drahou (mozno nastavit, poladit) a vychutnate si poradne pristani z krasneho uhlu pohledu.

Jinak, jeste doporucuju stahnout tzv. headshaking, jinak se pri razantnejsim letu brzi poblinkate
   Seznam příspěvků  

Gonzo
VWAC
Czech Virtual Air Rescue Service
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2025 FlightSim.CZ