Predám polohovateľný držiak ...
20,- Eur
Predám 1 ks polohovateľného držiaku na Joy (v balení boli dva, mne stačí jeden). Čínska výroba, ale masívna oceľ (2mm) m...
Nejste přihlášen
Dnes je úterý 23. 6. 2026, svátek má Zdeňka
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
tonde: příspěvky ve fóru
Re (4): Brigáda na sobotu :) - měl by někdo zájem?
- tonde
25. 03. 2011
Re (2): Brigáda na sobotu :) - měl by někdo zájem?
- tonde
25. 03. 2011
Re (2): Brigáda na sobotu :) - měl by někdo zájem?
- tonde
25. 03. 2011
Brigáda na sobotu :) - měl by někdo zájem?
- tonde
25. 03. 2011
Re (5): Letecký artefakt - anketa
- tonde
25. 03. 2011
Re (3): Letecký artefakt - anketa
- tonde
25. 03. 2011
Re (11): THIS is lowpass... (L-29 Delfín)
- tonde
23. 03. 2011
Re (9): THIS is lowpass... (L-29 Delfín)
- tonde
23. 03. 2011
Re (5): THIS is lowpass... (L-29 Delfín) mýlite sa všetci
- tonde
23. 03. 2011
Re: THIS is lowpass... (L-29 Delfín)
- tonde
22. 03. 2011
Re: Padáček za směrovkou
- tonde
22. 03. 2011
Re: Vrtulníku vysadily oba motory
- tonde
20. 03. 2011
Re (8): Bezletová zóna
- tonde
19. 03. 2011
Re: Závěrečná zpráva z loňského nouzáku na dálnici u Brna
- tonde
19. 03. 2011
Re (3): Zajímavé video
- tonde
18. 03. 2011
Re (5): Bezletová zóna
- tonde
18. 03. 2011
Re (4): Bezletová zóna
- tonde
18. 03. 2011
Re: L-200A, OM-OFH - Reportáž z testovacích letov
- tonde
18. 03. 2011
Re (5): Bezletová zóna
- tonde
18. 03. 2011
Re (3): Bezletová zóna
- tonde
18. 03. 2011
Re: Bezletová zóna
- tonde
18. 03. 2011
Re (3): MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina - Vyřešeno :)
- tonde
17. 03. 2011
Re: MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina - Vyřešeno :)
- tonde
17. 03. 2011
Re (2): MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina
- tonde
16. 03. 2011
Re (4): Malý pérácký sim ... no, vlastně real ... slet na LKHK - prosba
- tonde
15. 03. 2011
Re (4): MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina
- tonde
15. 03. 2011
Re (8): MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina
- tonde
15. 03. 2011
Re (6): MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina
- tonde
15. 03. 2011
Re (4): MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina
- tonde
15. 03. 2011
Re (3): Malý pérácký sim ... no, vlastně real ... slet na LKHK - prosba
- tonde
15. 03. 2011
Re (2): MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina
- tonde
15. 03. 2011
Re (2): MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina
- tonde
15. 03. 2011
Re (2): MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina
- tonde
15. 03. 2011
MM: Potřebuji nápad - háčky a vysokozdvižná plošina
- tonde
15. 03. 2011
Re (5): Urgent MM: není tu někdo z Lets Fly, nebo technik z Mošnova?
- tonde
14. 03. 2011
Re (5): Screenování FSky
- tonde
14. 03. 2011
Re (3): Screenování FSky
- tonde
14. 03. 2011
Re (2): Screenování FSky
- tonde
14. 03. 2011
Re (3): CD - Gripeny - nabídka
- tonde
14. 03. 2011
Re: CD - Gripeny - nabídka
- tonde
14. 03. 2011
Re: Screenování FSky
- tonde
14. 03. 2011
Re (3): Urgent MM: není tu někdo z Lets Fly, nebo technik z Mošnova?
- tonde
14. 03. 2011
Re: Urgent MM: není tu někdo z Lets Fly, nebo technik z Mošnova?
- tonde
14. 03. 2011
Urgent MM: není tu někdo z Lets Fly, nebo technik z Mošnova?
- tonde
14. 03. 2011
Re (14): Další z výjimečných aerolinkových příležitostí - easyJet/OAA - bojová hra "Najdi Máchu" :)
- tonde
14. 03. 2011
Re (5): Další z výjimečných aerolinkových příležitostí - easyJet/OAA
- tonde
14. 03. 2011
Re (4): krásný video, krásný letadla a krásný hodinky
- tonde
13. 03. 2011
Re (2): krásný video, krásný letadla a krásný hodinky
- tonde
13. 03. 2011
Re: AI-provoz
- tonde
13. 03. 2011
Re: RE:modely al
- tonde
12. 03. 2011
<< Začátek
< Předchozí
1951 - 2000 z 4430
Další >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ