FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je úterý 23. 6. 2026, svátek má Zdeňka
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
tonde: příspěvky ve fóru  

  Re (5): B-17, tentokrát pre X-plane WIP - tonde Zobrazit celý strom 10. 03. 2011
  Re: OT / MM: Pre vsetkych 3D modelarov.... - tonde Zobrazit celý strom 09. 03. 2011
  Re (4): Trochu OT / Dá se sehnat část letounu Z-37 Čmelák ? - tonde Zobrazit celý strom 07. 03. 2011
  Re (4): Kosický simbeer Last call - tonde Zobrazit celý strom 07. 03. 2011
  Kosický simbeer Last call - tonde Zobrazit celý strom 06. 03. 2011
  Re (4): OT - navigace - tonde Zobrazit celý strom 04. 03. 2011
  Re (4): Dnes v pořadu Den D - R. Topinka - tonde Zobrazit celý strom 03. 03. 2011
  Re: Dnes v pořadu Den D - R. Topinka - tonde Zobrazit celý strom 03. 03. 2011
  Re: Dnes v pořadu Den D - R. Topinka - tonde Zobrazit celý strom 03. 03. 2011
  Re: Oprava joystiku Saitek X52 v Brně - tonde Zobrazit celý strom 02. 03. 2011
  Re (5): Znáte ho někdo? - tonde Zobrazit celý strom 02. 03. 2011
  Re (4): Výběrové řízení - řídící letového provozu - tonde Zobrazit celý strom 02. 03. 2011
  Re: Virtual Baltic Bees Jet Team otevírá nábor! - tonde Zobrazit celý strom 02. 03. 2011
  Re (9): Virtual Baltic Bees Jet Team otevírá nábor! - tonde Zobrazit celý strom 02. 03. 2011
  Re (6): Virtual Baltic Bees Jet Team otevírá nábor! - tonde Zobrazit celý strom 02. 03. 2011
  Re: Postupy pro Tu-154M - tonde Zobrazit celý strom 02. 03. 2011
  Re (5): OT: Malá anketka (na téma aeronoviny) - tonde Zobrazit celý strom 01. 03. 2011
  Re (2): Znáte ho někdo? - tonde Zobrazit celý strom 01. 03. 2011
  Re (3): OT: Malá anketka (na téma aeronoviny) - tonde Zobrazit celý strom 01. 03. 2011
  Re (2): Model člověka (.gmax) - tonde Zobrazit celý strom 01. 03. 2011
  Re (4): OT: Malá anketka (na téma aeronoviny) - tonde Zobrazit celý strom 01. 03. 2011
  Re (3): Košický KLINbeer 6. 3. 2011 18:00 U Legionárov - tonde Zobrazit celý strom 01. 03. 2011
  Košický simbeer 6. 3. 2011 18:00 U Legionárov - tonde Zobrazit celý strom 01. 03. 2011
  Think klient a routery - vuyžil by někdo? - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (3): Fotky Su-7 zadní kokpit - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Jeden na dnes :DDDDD - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (6): Fotky Su-7 zadní kokpit - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (4): Co je to SENECA? - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (2): Co je to SENECA? - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (4): Fotky Su-7 zadní kokpit - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (2): Fotky Su-7 zadní kokpit - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (2): Fotky Su-7 zadní kokpit - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (3): Co je to SENECA? - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Fotky Su-7 zadní kokpit - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (8): OT: Malá anketka (na téma aeronoviny) - tonde Zobrazit celý strom 28. 02. 2011
  Re (5): OT: Malá anketka (na téma aeronoviny) - tonde Zobrazit celý strom 27. 02. 2011
  Re (3): OT: Malá anketka (na téma aeronoviny) - tonde Zobrazit celý strom 27. 02. 2011
  Re (4): OT: Malá anketka (na téma aeronoviny) - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Re (5): Filozofická: tráva nebo asfalt? - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Re (2): Filozofická: tráva nebo asfalt? - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Re (2): Filozofická: tráva nebo asfalt? - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Filozofická: tráva nebo asfalt? - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Re (14): Mach 3,2 - něco pro EEEho - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Re (12): Mach 3,2 - něco pro EEEho - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Re: STS-133 start 22:50 - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Re (14): Mach 3,2 - něco pro EEEho - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Re (5): OT: Malá anketka (na téma aeronoviny) - tonde Zobrazit celý strom 25. 02. 2011
  Re: OT: Malá anketka (na téma aeronoviny) - tonde Zobrazit celý strom 24. 02. 2011
  Re (17): Mach 3,2 - něco pro EEEho - tonde Zobrazit celý strom 24. 02. 2011
  Re (15): Mach 3,2 - něco pro EEEho - tonde Zobrazit celý strom 24. 02. 2011

FS Medlánky
MZAK
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2026 FlightSim.CZ