Perak bez reklam
Osobně bych radši zpět 90 a nulté roky. CMP, personalizovanou reklamu a předplatné zatím úspěšně tvrdošíjně odmítám, na dost webů už se tak nedostanu a kupodivu to na mou kvalitu života a zdravotní stav nemá vliv. :)
Willhelm, 01. 02. v 07:35
| JM, 01. 02. 2026 v 06:40 |
| Willhelm, 01. 02. 2026 v 07:35 |
| PZu, 01. 02. 2026 v 11:29 |
| Stew, 01. 02. 2026 v 16:49 |
| Tragédie v JRD, 01. 02. 2026 v 16:49 |
| Czivis, 01. 02. 2026 v 16:40 |