Perak bez reklam
Zas bych to nedramatizoval :) Radši personalizovanou reklamu, než reklamu na vložky .
Takže jim tu personalizaci povoluju a jsem happy :)
Tragédie v JRD, 01. 02. v 16:49
| JM, 01. 02. 2026 v 06:40 |
| Willhelm, 01. 02. 2026 v 07:35 |
| PZu, 01. 02. 2026 v 11:29 |
| Stew, 01. 02. 2026 v 16:49 |
| Tragédie v JRD, 01. 02. 2026 v 16:49 |
| Czivis, 01. 02. 2026 v 16:40 |