Perak bez reklam
Nabízím se , že bych mohl dělat pokladníka , když už mne na hrad nevzali . :D
Czivis, 01. 02. v 16:40
| JM, 01. 02. 2026 v 06:40 |
| Willhelm, 01. 02. 2026 v 07:35 |
| PZu, 01. 02. 2026 v 11:29 |
| Stew, 01. 02. 2026 v 16:49 |
| Tragédie v JRD, 01. 02. 2026 v 16:49 |
| Czivis, 01. 02. 2026 v 16:40 |