Flight Instrument Panel
Pokud máte někdo doma nevyužitý FIP, velice rád koupím, cenu respektuji. Už jen jeden mi chybí do sestavy a než jsem sta...
Nejste přihlášen
Dnes je středa 24. 6. 2026, svátek má Jan
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
Diskuzní fórum
Zobrazení:
Stromy
Seznam
Témata
Vyhledávání
Nový příspěvek
Řadit dle:
Data založení tématu
Data poslední odpovědí
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
03. 05. 05 v 21:15
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Borek (RTV357)
03. 05. 05 v 23:06
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Pagy
04. 05. 05 v 09:22
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Broza (OK-JUR)
04. 05. 05 v 09:42
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Pagy
04. 05. 05 v 09:54
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Broza (OK-JUR)
04. 05. 05 v 10:03
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- LS
04. 05. 05 v 10:38
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Svecik
04. 05. 05 v 13:28
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
04. 05. 05 v 14:31
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tragédie v JZD
04. 05. 05 v 13:38
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- brendon (SVK832)
04. 05. 05 v 14:27
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
04. 05. 05 v 14:33
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- brendon (SVK832)
04. 05. 05 v 15:18
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
04. 05. 05 v 15:39
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- j.s.
04. 05. 05 v 15:53
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Borek (RTV357)
04. 05. 05 v 15:58
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tomino
04. 05. 05 v 16:12
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Jaakov
04. 05. 05 v 16:38
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tragédie v JZD
04. 05. 05 v 16:43
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
04. 05. 05 v 16:57
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tomino
04. 05. 05 v 17:03
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Petr Slavíček
04. 05. 05 v 17:03
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tomino
04. 05. 05 v 17:16
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Svecik
04. 05. 05 v 20:07
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Petr Slavíček
04. 05. 05 v 20:22
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- j.s.
04. 05. 05 v 21:28
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Petr Slavíček
04. 05. 05 v 21:33
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
04. 05. 05 v 21:39
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Lowmick
04. 05. 05 v 21:42
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
04. 05. 05 v 22:08
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- milan
04. 05. 05 v 23:58
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
05. 05. 05 v 15:59
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Borek (RTV357)
05. 05. 05 v 18:55
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
05. 05. 05 v 19:15
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Borek (RTV357)
05. 05. 05 v 22:24
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
05. 05. 05 v 22:41
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Petr Slavíček
05. 05. 05 v 22:45
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
05. 05. 05 v 22:47
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Borek (RTV357)
05. 05. 05 v 22:54
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tragédie v JZD
05. 05. 05 v 23:21
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Borek (RTV357)
05. 05. 05 v 23:24
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tragédie v JZD
05. 05. 05 v 23:26
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Borek (RTV357)
05. 05. 05 v 23:30
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tragédie v JZD
05. 05. 05 v 23:43
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Borek (RTV357)
05. 05. 05 v 23:49
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tragédie v JZD
05. 05. 05 v 23:55
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Zdeněk
05. 05. 05 v 08:31
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- milan
05. 05. 05 v 21:10
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
05. 05. 05 v 22:10
OT OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- milan
06. 05. 05 v 02:05
OT OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
06. 05. 05 v 06:10
OT OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- milan
06. 05. 05 v 15:23
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Flashman
04. 05. 05 v 19:29
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Peter HK
05. 05. 05 v 23:34
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tragédie v JZD
05. 05. 05 v 23:41
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- milan
06. 05. 05 v 02:10
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- North-Wind
06. 05. 05 v 06:46
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Tragédie v JZD
06. 05. 05 v 10:57
OT: prijmacky , vyber skoly a nasledny postup na VS
- Borek (RTV357)
06. 05. 05 v 18:09
Pravidla pro přechod řídících sítě IVAO na VATSIM.
- PavelS
03. 05. 05 v 19:08
Piaggio P-180 nad Brnem ???
- Svecik
03. 05. 05 v 18:28
Piaggio P-180 nad Brnem ???
- IceMan (AVP725)
03. 05. 05 v 19:01
B 777-200LR
- Kuboza
03. 05. 05 v 17:37
B 777-200LR
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 17:40
B 777-200LR
- Kuboza
03. 05. 05 v 17:42
B 777-200LR
- Luděk Ch.
03. 05. 05 v 17:52
B 777-200LR
- brendon (SVK832)
03. 05. 05 v 17:54
B 777-200LR
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 18:08
B 777-200LR
- Luděk Ch.
03. 05. 05 v 18:47
B 777-200LR
- OK-Milda (BHA410)
03. 05. 05 v 19:34
B 777-200LR
- Totti10
03. 05. 05 v 21:08
B 777-200LR
- Balooo
04. 05. 05 v 00:01
B 777-200LR
- Totti10
04. 05. 05 v 00:12
B 777-200LR
- North-Wind
03. 05. 05 v 18:21
B 777-200LR
- Švící
04. 05. 05 v 10:19
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Borek (RTV357)
03. 05. 05 v 16:58
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 17:11
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Luděk Ch.
03. 05. 05 v 17:25
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Borek (RTV357)
03. 05. 05 v 19:05
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Latom
03. 05. 05 v 19:27
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Aldaran
03. 05. 05 v 20:40
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Totti10
03. 05. 05 v 21:03
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- MT.
03. 05. 05 v 21:19
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Totti10
03. 05. 05 v 21:32
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 21:52
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- Totti10
03. 05. 05 v 21:58
IVAO IFR 2005, letové tratě a PMDG
- MT.
04. 05. 05 v 15:43
CVARS...O co jde?
- Karel Dvořák
03. 05. 05 v 16:25
CVARS...O co jde?
- brendon (SVK832)
03. 05. 05 v 16:36
CVARS...O co jde?
- Ruda
03. 05. 05 v 16:38
CVARS...O co jde? (mensi edit)
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 16:55
CVARS...O co jde? (mensi edit)
- Karel Dvořák
03. 05. 05 v 17:49
CVARS...O co jde? (mensi edit)
- OK-Milda (BHA410)
03. 05. 05 v 18:12
CVARS...O co jde?
- Ondra K.
03. 05. 05 v 16:55
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Míra Dušínůj
03. 05. 05 v 18:46
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Karel Dvořák
03. 05. 05 v 19:51
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Míra Dušínůj
03. 05. 05 v 23:55
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- PavelS
03. 05. 05 v 20:19
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 20:34
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Jirka Masník
03. 05. 05 v 20:37
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- PavelS
03. 05. 05 v 20:58
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 21:05
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- PavelS
03. 05. 05 v 21:08
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Jirka Masník
03. 05. 05 v 21:13
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- PavelS
03. 05. 05 v 21:33
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Jirka Masník
03. 05. 05 v 21:44
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 21:49
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tomas Gurecky
03. 05. 05 v 21:42
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 21:51
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- PavelS
03. 05. 05 v 22:07
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 22:16
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Christopher 01
03. 05. 05 v 22:25
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- PavelS
03. 05. 05 v 22:48
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Christopher 01
03. 05. 05 v 23:01
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 23:09
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 23:03
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- PavelS
03. 05. 05 v 23:27
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Ruda
03. 05. 05 v 23:34
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 23:48
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Tommy
03. 05. 05 v 23:57
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Jirka Masník
03. 05. 05 v 22:37
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- PavelS
03. 05. 05 v 22:55
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS - OVER
- Míra Dušínůj
03. 05. 05 v 23:39
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS - OVER
- PavelS
04. 05. 05 v 00:08
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS - OVER
- Míra Dušínůj
04. 05. 05 v 08:00
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS - OVER
- PavelS
04. 05. 05 v 11:01
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS - OVER
- Míra Dušínůj
04. 05. 05 v 11:09
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Vita Zenisek
04. 05. 05 v 09:28
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Saludo
04. 05. 05 v 10:00
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- PavelS
04. 05. 05 v 11:30
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Míra Dušínůj
04. 05. 05 v 12:34
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Petr Slavíček
04. 05. 05 v 13:02
CVARS...O co jde? - Oficiální vyjádření CVARS
- Míra Dušínůj
03. 05. 05 v 21:13
CVARS, CSAV...O co jde?
- cmar
04. 05. 05 v 09:32
CVARS, CSAV...O co jde?
- Míra Dušínůj
04. 05. 05 v 10:00
CVARS, CSAV...O co jde?
- Míra Dušínůj
04. 05. 05 v 10:14
CVARS, CSAV...O co jde?
- Karel Dvořák
04. 05. 05 v 14:09
OT: CVARS x KD
- Míra Dušínůj
04. 05. 05 v 14:14
CVARS, CSAV...O co jde?
- cmar
04. 05. 05 v 14:58
CVARS, CSAV...O co jde?
- bobik
04. 05. 05 v 11:31
Doplnění paliva
- Kuboza
03. 05. 05 v 16:12
Doplnění paliva
- Tragédie v JZD
03. 05. 05 v 16:15
Doplnění paliva
- Petr Slavíček
03. 05. 05 v 16:18
Doplnění paliva
- Petr Slavíček
03. 05. 05 v 16:17
Doplnění paliva
- Kuboza
03. 05. 05 v 17:34
Virtual Helishow 2005
- Charlie
03. 05. 05 v 13:27
<< Začátek
< Předchozích 8
39608-39615 z 47956
Dalších 8 >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ