FlightSim.CZ   Reklama  
CVARS - zrychlí vám tep...
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je pondělí 15. 4. 2024 Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
FSX pro VFR, konfigurace? Jeden příspěvek | Celý strom
FSX pro VFR, konfigurace?   6. 3. 2015 / 08:15
LUdo
Ahoj všem, chtěl bych částečně navázat na Pilatusovo vlákno http://www.flightsim.cz/forum_prispevek.php?id=493224 .

Narozdíl od něj jsem 20 let věčný začátečník (ano, ochutnal jsem už FS4 ), který sice má nějaké vybavení, ale pořádně neví, co si počít. Praxi mám minimální, nikdy jsem nebyl a asi v dohledné době nebudu zapáleným virtuálním letcem, který by u PC chtěl trávit desítky hodin týdně, ať už létáním nebo laděním. Vím, že ledacos se dá najít na fórech, ale ocenil bych kritickou radu, co má pro mě smysl - (ne)koupit, (ne)instalovat, (ne)nastavovat. Nechtěl bych investovat víc než v řádu tisíců.

Primárním účelem simu je pro mě GA/ULL, VFR ČR. Trénink reálného létání, nechci se kochat havajskou lagunou s lodičkama, ale rozeznávat orientační body - ale ono to ve výsledku vyjde asi nastejno.

Železo mám víceméně dané:
Intel i5 3.4GHz
8 GB RAM
AMD Radeon HD7570 2GB
70 GB místa na SSD, zbytek musí na standardní HDD
Win 8.1 64bit
2x24palcový monitor 1920*1200 (jedu jen na jeden, na druhém leda GPS).
Asi to není úplně optimální mašina, je primárně pracovní a zasahovat do ní nemůžu. Maximálně grafárnu, ale i tomu bych se chtěl vyhnout.

Mám nainstalovaný FSX Deluxe SP1+SP2, Autogen ČR (LKAA_autogenX) + LKAA ortofoto 16GB verzi, letadla EV97 a Zephyr, nic dalšího. Možná to mám jen špatně nastavené, možná by to chtělo další doplňky, možná jsem jenom moc náročný , každopádně mě (v roce 2015) nijak zvlášť nenadchnul ani FSX vlastní, ani krajina. Moc se to nedá srovnat se snímky, které tu vídám, a spíš se dá mluvit o volné inspiraci realitou, než o scenerii plné chyb. Pro ilustraci přikládám snímek, jak středomořsky to prý vypadá u Kladna. Zástavba je, kde vím že není, vegetace spíš chybí než přebývá, a že občas v ploše zeje černá díra nebo silnice vede odnikud nikam, asi nemá cenu řešit...?

Grafika to s tímhle nastavením evidentně moc nestíhá, chtělo by to nastavení snížit, ale nejdřív bych chtěl vychytat tu vlastní scénu.

Alternativně bych si mohl nainstalovat Steam Edition, je šance, že by to k lepšímu? Anebo, otázka, do pranice, X-Plane? Nebo ještě něco jiného?

Předem díky za pomoc nebohé lamě...27519 B / 750 x 273 / fsx_kladno.JPG
43410 B / 743 x 550 / fsx_settings_graphics.JPG
33941 B / 743 x 386 / fsx_settings_scenery.JPG
 
Gonzo
VWAC
Czech Virtual Air Rescue Service
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2024 FlightSim.CZ