Predám polohovateľný držiak ...
20,- Eur
Predám 1 ks polohovateľného držiaku na Joy (v balení boli dva, mne stačí jeden). Čínska výroba, ale masívna oceľ (2mm) m...
Nejste přihlášen
Dnes je středa 24. 6. 2026, svátek má Jan
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
tonde: příspěvky ve fóru
Re (10): OT:Gramatické chyby
- tonde
01. 08. 2008
OT pro Bratislaváky :)
- tonde
01. 08. 2008
Re: Cestování kojenců letadlem
- tonde
28. 07. 2008
Re: Kdo pozna letiste?
- tonde
26. 07. 2008
Re (4): Jak přežít cestu letadlem :)
- tonde
22. 07. 2008
Re (3): Jak přežít cestu letadlem :)
- tonde
22. 07. 2008
Re (2): Jak přežít cestu letadlem :)
- tonde
22. 07. 2008
Re (6): Lomcovak?
- tonde
22. 07. 2008
Re (4): B732 z Münchenu na LKMT
- tonde
17. 07. 2008
Re (3): Příletovky
- tonde
16. 07. 2008
Re (4): Příletovky
- tonde
16. 07. 2008
Re (18): OT:Spoteři připravte se!
- tonde
10. 07. 2008
Re (5): Hardware tlačítka - VYRIEŠENÉ
- tonde
07. 07. 2008
Re: Pseudotřicetihodinovka - alias Bačkoribs 2008
- tonde
04. 07. 2008
Re (10): Hardware tlačítka - VYRIEŠENÉ
- tonde
04. 07. 2008
Re (3): Bouřka
- tonde
03. 07. 2008
Re (3): Dalšia nehoda
- tonde
03. 07. 2008
Re (6): GMAX zobrazenie
- tonde
27. 06. 2008
Re (4): GMAX zobrazenie
- tonde
27. 06. 2008
Re (2): GMAX zobrazenie
- tonde
27. 06. 2008
Re: GMAX zobrazenie
- tonde
27. 06. 2008
Re (4): LZIB zlomila rekord
- tonde
27. 06. 2008
Re (2): LZIB zlomila rekord
- tonde
27. 06. 2008
Re (14): PPL a "vyhlidkove" lety
- tonde
26. 06. 2008
Re (3): Spotřeba paliva
- tonde
25. 06. 2008
Re: Spotřeba paliva
- tonde
25. 06. 2008
Re (5): Voice changer problem
- tonde
25. 06. 2008
Re (3): Voice changer problem
- tonde
25. 06. 2008
Re: Autopilot Su 22
- tonde
25. 06. 2008
Re: Piper Seneca OK-FZZ a prop sync
- tonde
23. 06. 2008
Re (3): BHA vs. ČSAv
- tonde
23. 06. 2008
Re: BHA vs. ČSAv
- tonde
23. 06. 2008
Re (2): Base training - spousta odpovědí ) + Prosba na Admina JM
- tonde
23. 06. 2008
Re: VFTC Aerobatics Team
- tonde
23. 06. 2008
Re (2): OT: Zrak u realnych pilotov
- tonde
21. 06. 2008
Re (10): Jede vám IVAO???
- tonde
19. 06. 2008
Re (8): Jede vám IVAO???
- tonde
19. 06. 2008
Re (6): Jede vám IVAO???
- tonde
19. 06. 2008
Re (4): Jede vám IVAO???
- tonde
19. 06. 2008
Re (2): Jede vám IVAO???
- tonde
19. 06. 2008
Re (4): Úprava fóra
- tonde
19. 06. 2008
Re (2): Úprava fóra
- tonde
19. 06. 2008
Re (4): USB RC vysielac
- tonde
18. 06. 2008
Re: Hups kde se stala chyba?
- tonde
13. 06. 2008
Re (6): Vyhlídkový let
- tonde
09. 06. 2008
Re (2): Pilotáž RC helikoptéry
- tonde
09. 06. 2008
Re (2): Vyhlídkový let
- tonde
09. 06. 2008
Re (3): Vyhlídkový let
- tonde
09. 06. 2008
Re: Vyhlídkový let
- tonde
09. 06. 2008
Re (10): Je to LKMT? A proč už není vydána? jaká PLO? (a Jan Tleskač?)
- tonde
06. 06. 2008
<< Začátek
< Předchozí
3001 - 3050 z 4430
Další >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ