Predám polohovateľný držiak ...
20,- Eur
Predám 1 ks polohovateľného držiaku na Joy (v balení boli dva, mne stačí jeden). Čínska výroba, ale masívna oceľ (2mm) m...
Nejste přihlášen
Dnes je středa 24. 6. 2026, svátek má Jan
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSS - fórum
RSS - novinky
Facebook
Verze pro PDA
tonde: příspěvky ve fóru
Re (3): Flight1 Cessna 172 bačkory
- tonde
20. 06. 2009
Re (2): Prokletí Airbusu dorazilo do Čech
- tonde
14. 06. 2009
Re: Simbeer Praha 19.6. 2009 - druhá výzva
- tonde
11. 06. 2009
Re: OT: aerodynamika - efekt průletu jednoho letadla kolem druhého
- tonde
29. 05. 2009
Re: OT: Dvojité sólo na péráku
- tonde
27. 05. 2009
Re: Malá EEE
- tonde
26. 05. 2009
Udalost ve ctverci 36-80
- tonde
17. 05. 2009
Re: Tak to chodí u leteckých mechaniků!
- tonde
14. 05. 2009
Re (2): FS9: rozlišení textur (dpi)
- tonde
12. 05. 2009
Re: JET A1 oktany ?!
- tonde
08. 05. 2009
Re: OT: Compaq Presario CQ 70 a downgrade na XP
- tonde
01. 05. 2009
OT: Compaq Presario CQ 70 a downgrade na XP
- tonde
29. 04. 2009
Re (2): grafika
- tonde
12. 11. 2008
je tu technik od Sky Europe?
- tonde
28. 10. 2008
Re (5): Exploze v Madridu - video + důvod
- tonde
19. 09. 2008
Re: OT: maly vylet na ostrov (a letiste) Barra ...
- tonde
31. 08. 2008
Re (4): Fotky simbeer
- tonde
31. 08. 2008
Re (8): trochu jiný téma - výška překročení rychlosti zvuku
- tonde
29. 08. 2008
Re (6): trochu jiný téma - výška překročení rychlosti zvuku
- tonde
29. 08. 2008
Re: MiG-21MF od Priskače
- tonde
29. 08. 2008
Re (2): První sólo - Vaše zážitky
- tonde
29. 08. 2008
Re (12): přikupování letadel do csa - OT
- tonde
27. 08. 2008
Re (3): Parádní video L-39
- tonde
27. 08. 2008
Re (5): FSX-Systemové požadavky
- tonde
27. 08. 2008
Re (4): V Súdánu uneseno letadlo s desítkami lidí na palubě
- tonde
26. 08. 2008
Re (2): OT: Výpočet do školy, Cessna 172
- tonde
25. 08. 2008
Re: OT: Výpočet do školy, Cessna 172
- tonde
25. 08. 2008
Re (2): Priskac má dnes narozky
- tonde
21. 08. 2008
Re: Priskac má dnes narozky
- tonde
21. 08. 2008
Re (6): B747 v Brně
- tonde
21. 08. 2008
Re (2): Tvorba scenerii
- tonde
15. 08. 2008
Re: Tvorba scenerii
- tonde
15. 08. 2008
Re (7): Kdo uhádne tohle letadlo?
- tonde
14. 08. 2008
Re (4): Kdo uhádne tohle letadlo?
- tonde
14. 08. 2008
Re (8): Rozměry grafické karty - OT
- tonde
13. 08. 2008
Re (3): reálné volačky Sky Europe
- tonde
12. 08. 2008
Re (4): Wilco 737 ovládání dveří
- tonde
12. 08. 2008
Re (2): fs2004 boeing 747 vzlétnutí jako Harrier
- tonde
12. 08. 2008
Re (13): 2.8 Simulator 737NG VIDEO!!!
- tonde
04. 08. 2008
Re (2): Druhý režim letu
- tonde
04. 08. 2008
Re (4): Druhý režim letu
- tonde
04. 08. 2008
Re (2): Druhý režim letu
- tonde
04. 08. 2008
Druhý režim letu
- tonde
03. 08. 2008
Re (4): MiG-21 - trochu o letovych vlastnostiach/pokrac IL-2 real/
- tonde
03. 08. 2008
Re (19): Pár fotek ze 737NG
- tonde
03. 08. 2008
Re: METAR - kódy
- tonde
03. 08. 2008
Re (2): MiG-21 - trochu o letovych vlastnostiach/pokrac IL-2 real/
- tonde
03. 08. 2008
Re (4): Ostravský Grill šmíring někdy v srpnu
- tonde
01. 08. 2008
Re (13): Co nějaký pražský simbeer na konec prázdnin ?
- tonde
01. 08. 2008
Re (11): Co nějaký pražský simbeer na konec prázdnin ?
- tonde
01. 08. 2008
<< Začátek
< Předchozí
2951 - 3000 z 4430
Další >
Konec >>
O serveru
|
Zveřejňování souborů ke stažení
|
Kontakt
|
© 1999-2026 FlightSim.CZ