HDR a screenshoty
Ahojte.
Mozno budem OT, ale tak trochu sa to tyka aj lietania, kedze sem posielame screenshoty.
Kupil som si herny monitor, ktory dava konecne pekny obraz v HDR mode.
Ked urobim screenshot, u mna vypada pekne.
Ale ked screenshot pozriem na inom monitore, je uplne hnusny a prepaleny.
Co je spatne ?
Ako mam eliminovat to prepalenie, ked na mojom monitore to vypada krasne ?
Diky.
xWing, 14. 06. v 06:53
 | xWing, 14. 06. 2026 v 06:53 |
 |  |  | xWing, 14. 06. 2026 v 08:15 |
 |  |  | xWing, 14. 06. 2026 v 12:24 |