HDR a screenshoty
no, pokud chces aby screenshoty vypadaly hezky i na ne-hdr monitorech, musis je delat jako ne-hdr :)
to je jednoduche :) ne-hdr monitor hdr nezobrazi.
Tragédie v JRD, 14. 06. v 07:47
| xWing, 14. 06. 2026 v 06:53 |
| Tragédie v JRD, 14. 06. 2026 v 07:47 |
| xWing, 14. 06. 2026 v 08:15 |
| oldboy, 14. 06. 2026 v 09:51 |
| Pan Letadlo, 14. 06. 2026 v 11:51 |
| xWing, 14. 06. 2026 v 12:24 |