HDR a screenshoty

no, pokud chces aby screenshoty vypadaly hezky i na ne-hdr monitorech, musis je delat jako ne-hdr :)

to je jednoduche :) ne-hdr monitor hdr nezobrazi.

Tragédie v JRD, 14. 06. v 07:47
xWing, 14. 06. 2026 v 06:53
Tragédie v JRD, 14. 06. 2026 v 07:47
xWing, 14. 06. 2026 v 08:15
oldboy, 14. 06. 2026 v 09:51
Pan Letadlo, 14. 06. 2026 v 11:51
xWing, 14. 06. 2026 v 12:24