HDR a screenshoty
musíš dělat screenshoty přes windows game bar
ten ti uloží dva formáty, jxr (HDR) a png (SDR)
Pan Letadlo, 14. 06. v 11:51
| xWing, 14. 06. 2026 v 06:53 |
| Tragédie v JRD, 14. 06. 2026 v 07:47 |
| xWing, 14. 06. 2026 v 08:15 |
| oldboy, 14. 06. 2026 v 09:51 |
| Pan Letadlo, 14. 06. 2026 v 11:51 |
| xWing, 14. 06. 2026 v 12:24 |