HDR a screenshoty

No jo, asi tak :-)
Som zistil, ze to HDR je docela alchymia :-O

xWing, 14. 06. v 08:15
xWing, 14. 06. 2026 v 06:53
Tragédie v JRD, 14. 06. 2026 v 07:47
xWing, 14. 06. 2026 v 08:15
oldboy, 14. 06. 2026 v 09:51
Pan Letadlo, 14. 06. 2026 v 11:51
xWing, 14. 06. 2026 v 12:24