FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je pátek 24. 1. 2020, svátek má Milena Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
 Ovladače k PC
 Reálné letectví
 Recenze addonů
 Tutoriály, návody
 X-Plane
 Archiv aktualit
FÓRUM
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
Archiv aktualit
Vrtule.info otevírá online bazar Jan Pražák  ::  15. 02. 2008
Dnes byl na novinkovém webu www.vrtule.info spuštěn nový inzertní systém, určený pro všechny simulátorové nadšence a hráče. Můžete zde prodat nepotřebný joystick, originální hru nebo třeba celý počítač. Bazar mohou prohlížet všichni návštěvníci, jen zobrazení kontaktních údajů prodejce a zveřejnění vlastní inzerce je povoleno pouze registrovaným uživatelům Vrtule.info. To celé bez jakýchkoli poplatků nebo důvěrných údajů. Doufám, že vám bazar bude dobře sloužit.
Project Tupolev Tu-154M Československá verze Peter Priskin  ::  01. 02. 2008
Dva dny po uvolnění ruské verze nové stopadesátčtyřky si můžete stáhnout i verzi československou. Jedná se o úplnou instalaci, k níž není třeba mít nainstalovanou verzi ruskou. Československá verze téměř úplně odpovídá reálu, pokud jde nápisy, kontrolky, obsah checklistů, hlášky posádky atd. V adresáři INFO najdete tutoriál pro začátečníky, manuál pro pokročilé, popis klikspotů na panelech, a samozřejmě i readme. V dalších adresářích najdete LoadManager (manažer nakládky), Ncalc (navigační kalkulátor) a OCS decrypter (zobrazovač dat z letového zapisovače MSRP) PT TU-154M má zatím jeden známý bug: cca u 5% uživatelů pri pokusu nahrát letadlo spadne celá FS2004 s chybovou hláškou. Pokud se Vám toto stane, nahrajte nejdříve verzi bez virtuálního kokpitu (no.VC), pak teprve přepněte na verzi druhou.
Nedostupnost downloadů Jiří Masník  ::  16. 10. 2007
Z důvodu výpadku serveru virtualskies.net jsou dočasně nedostupné veškeré downloady z let 2006 a 2007.
Jeppesen mapy - Travel Service, a.s. Petr Čeněk  ::  21. 08. 2007
Zdravím všechny nadšence létání na fóru FlightSim.cz,
jako vedoucí Navigačního oddělení Travel Service, a.s. musím okamžitě reagovat na diskusi, která se zde rozpoutala kolem nelegálniho prodeje prošlých map Jeppesen a zasílám oficiální stanovisko společnosti Travel Service, a.s., které následuje:

Prodej prošlých traťových map Jeppesen určených k likvidaci a předaných v dobré víře některým "nadšencům létání" je postup z našeho hlediska amorální, ne-li protizákonný. Odsuzujeme tímto jednání panů Jana Domínka (domajs) a Radka Talapky (ESK271) a přistupujeme k následující nabídce pro skutečné nadšence létání:
Pokud někdo bude mít zájem o prošlé traťové mapy firmy Jeppesen a bude je chtít použít k čistě nekomerčním (např. výukovým účelům, FlightSim létání atd.), což nám stvrdí svým podpisem, ať mi napíše na email petr.cenek@travelservice.aero a mapy dostane od nás zdarma.

Přeji všem stejný počet přistání jako startů Petr Čeněk / vedoucí TVS NAV

Golden wings Poland Karel Kříž  ::  17. 04. 2007
V sousedním Polsku vznikl netradiční projekt do MSFS. Pro úžasnou modifikaci Golden wings, která mění FS2004 do předválečných let, byl vytvořen balík obsahující velké množství dobových letišť, repainty, AI provoz a další doplňky z dob zlatého věku aviatiky.

Vzhledem k tomu, že podobný projekt vzniká i u nás, se můžeme těšit na zajímavé polétání v dobách, kdy heslo "Vzduch je naše moře" mělo skutečný význam.

Sokromé zprávy Jiří Masník  ::  05. 11. 2006
Dodělal jsem zde možnost posílat si mezi registrovanými uživateli soukromé zprávy - vhodné především na řešení věcí, které je zbytečné, nebo nevhodné psát do fóra. Odkaz na poslání zprávy najdete jednak u každé zprávy ve fóru a jednak na stránce s informacemi o uživateli.
IVAO CZ webmaster Lukáš Svatoň  ::  19. 10. 2006
CZ Divize IVAO vypisuje výběrové řízení na pozici WEBMASTER. Požadavky: výborná znalost PHP, základní až střední znalost MySQL, trocha grafického cítění. Své přihlášky zasílejte na cz-dir@ivao.aero, nejpozději však do 4. 11. 2006.
IVAO fórum Lukáš Svatoň  ::  11. 06. 2006
Dnes bylo spuštěno oficiální fórum české divize IVAO. Doufáme, že toto fórum využijete nejenom při řešení svých problémů s online létáním, ale na fóru je možné probírat věci ohledně tréninku, FS a spoustě dalšího. Neváhejte a pište.
Fórum Jiří Masník  ::  29. 05. 2006
Fórum je dočasně nedostupné a bude tomu tak pravděpodobně do nadcházejícího víkendu.

Pokud máte nějaký neodkladný problém na prodiskutování ohledně IVAA, tak můžete využít fórum http://forum.ivao.aero/default.asp?CAT_ID=15

LKAA FIR 36 HODIN ONLINE II Jiří Masník  ::  02. 05. 2006
Síť IVAO – česká divize Vás hrdě zve na velmi neobvyklou akci pořádanou pro Vás v srdci Evropy - LKAA FIR, letiště LKPR - Praha Ruzyně 6.5.2006 1000UTC (1200SELC) - 7.5.2006 2200UTC (2400SELC).

Potřetí Vám nabízíme nonstop online služby po dobu 36 hodin. Již tomu bude téměř rok, kdy proběhla první podobná akce (30hodin online), pořádaná v červenci 2005, která byla velmi úspěšná. Bylo uskutečněno více jak 430 pohybů v LKAA FIR, 8 pilotů získalo speciální ocenění za jedinečnou tour u příležitosti sletu atd. Za celou dobu sletu bylo pouze 12 minut ticha, kdy nad republikou neletělo žádné letadlo. Rozhodli jsme se tedy uspořádat koncem října 2005 druhou online akci, kdy jsme přidali 6hodin. Tato akce byla ještě úspěšnější než předchozí. Čísla hovoří za vše – více než 650 pohybů v LKAA FIR, nebyla zde doba, kdy by v LKAA FIRu nebylo letadlo atd. Doufáme, že třetí pokračování přinese další rekordy.

Akce má jednoznačný cíl a to přitáhnout maximální množství provozu při současném zajištění velmi profesionálních a efektivních služeb ATC v průběhu "špičky" obou večerů a také zajistit více než dostatečné pokrytí ATC v průběhu celé noci a dne. Dohromady je to 36 hodin nepřetržitého ATC pokrytí, včetně plného obsazení LKPR (více než 10 ATC online, zahrnujíce departure, follow me nebo information) a důležitých stanovišť ATC online (samozřejmostí je APP a CTR) v průběhu zbytku akce.

Anketa Jiří Masník  ::  01. 03. 2006
Zúčastněte se ankety mapující stav české FS scény na adrese http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xkussi00/anketa.php
Flightsim.CZ Jiří Masník  ::  29. 01. 2006
Vítejte na nové adrese, na které od nynějška poběží FlightSim.Periskop.CZ. V souvislosti se změnou serveru je možné, že některé věci nebudou ze začátku fungovat tak jak mají - pokud na něco takového narazíte, dejte mi vědět. Jinak doufám, že si snad na novou adresu rychle zvyknete :)
Flight Simulator X Milan Lisner  ::  17. 01. 2006
Na akci Consumer Electronics Show v Las Vegas Microsoft officiálně ohlásil “Flight Simulator X”

Screenshoty na FlightSim.com
Screenshoty na Avsim.com
AK Letňany - Ryška Jiří Masník  ::  28. 12. 2005
Stanovisko předsedy Aeroklubu Letňany k vyloučení Martina Ryšky z výcviku a k následné diskuzi na tomto fóru.
 • AK_Letnany_x_Ryska.doc
 • Diskuze, které se toto vyjádření týká
 • Řešení problémů u PWDT Z-43 Jiří Brožek  ::  29. 08. 2005
  Vzhledem k tomu, že je správce tohoto webu neustále bombardován dotazy, které se týkají PWDT Z-43, chtěl bych všechny případné tazatele vyzvat, aby nemailovali správcům stránek, ze kterých model stáhli, ani svoje problémy neřešili na zahraničních fórech, kam autoři nemusí mít přístup a tím pádem o nich ani vědet.

  Při nalezení nějakého problému či nesrovnalosti jako první krok konzultujte FAQ na stránkách PWDT. Pokud se tam řešení tohoto problému nevyskytuje, sdělte ho prosím přímo PWDT v jejich fóru, které naleznete na stejné stránce.

  Jiří Brožek (jménem spojeného týmu PWDT a CVA).

  << Začátek < Předchozí 1 - 15 z 163 Další > Konec >>
  Gonzo
  FS Medlánky
  L39.CZ
  O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2020 FlightSim.CZ