FlightSim.CZ   Reklama  
> Nejste přihlášen Login
  Dnes je pátek 19. 9. 2025, svátek má Zita Translate
ÚVOD
LETADLA
KRAJINY
AI PROVOZ
UTILITY
ČLÁNKY
FÓRUM
 Seznam příspěvků
ODKAZY
SCREENSHOTY
VIDEA
INZERCE
PLÁNOVÁNÍ LETŮ
VYHLEDÁVÁNÍ
O SERVERU
RSSRSS - fórum
RSSRSS - novinky
FacebookFacebook
MobileVerze pro PDA
Roudnice Airshow 2003 Jeden příspěvek | Celý strom
Re: Re: Re: Re: Roudnice Airshow 2003-Dakota   23. 6. 2003 / 13:48
Marky Parky   
Pro zajímavost ještě dodávám pár perliček ( přibližný přepis ) z eteru nad LKRO. Např. komunikace jednoho z přilétajících v době kdy Dakota stála na konci dráhy a v akci byl zmiňovaný kýbl z vodou:

OK-XXX: Na finále dráhy 31, žádám povolení přistát.
Věž: Negativní, dráha 31 uzavřena a blokována dakotou po nouzovém přistání, očekávejte vyčkávání přibližně 10 minut
OK-XXX: Rozumím, přistání povoleno, vírt přijal.

Přepis komunikace posádky L410 z věží v sobotu později odpoledne:
L410: Žádám pojíždění na tankování.
Věž: 410tko, máte povoleno pojížďět, ale teď tu byl Delfín a kompletně nám to tu vycuc, asi si budete muset počkat na další cisternu, prý už je na cestě.

a na závěr samotný zmiňovaný start dakoty:
Věž: DC3 oznamte úmysly.
DC3: Po vzletu budu točit levý okruh dráhy 31, provedu nízký průlet, poté budu pokračovat přímo na západ.
Věž: Rozumím, vzlet z dráhy 31 povolen.
DC3: Po vlzetu, hoří nám pravý motor, točíme pravý okruh dráhy 31 a žádáme nouzové přistání na dráhu 31.

V tuhle cvhíli jsme še všichni seběhli před hangárem a ujištovali se navzájem že jsme slyšeli správně, pak se na pravém okruhu vynořila dakota a ukázkovou zatáčkou s krásným přiblížením na jeden motor sedla jako by se nechumelilo a pak zvolna pojížděla až na konec dráhy.
 
VWAC
MZAK
L39.CZ
O serveru   |   Zveřejňování souborů ke stažení   |   Kontakt   |   © 1999-2025 FlightSim.CZ